OGŁOSZENIA PARAFIALNE UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI NOWY ROK 1 STYCZNIA 2015

1. Pragniemy przypomnieć i serdecznie zaprosić na koncert kolęd w wykonaniu kapeli „Ciupaga” i zespołu „Góralsi” dzisiaj o godz. 14.00. Na koncert kolęd zaprasza również Orkiestra Dęta im. Tadeusza Moryto i chór parafialny „Zew Gór” – 6 stycznia 2015 o godz. 17.00.

2. Jutro przypada I piątek miesiąca stycznia (wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy) oraz I sobota (wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata). Spowiedź przed Mszami rano i wieczorem. Msza święta dla młodzieży o godz. 20.00, a pół godziny wcześniej adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W najbliższą niedzielę oraz 6 stycznia młodzież przygotowująca się do bierzmowania będzie rozprowadzać kadzidło i kredę, które poświęcimy podczas Mszy świętych w uroczystość Trzech Króli. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na zapłacenie dojazdu na rekolekcje przed bierzmowaniem w Gródku nad Dunajcem.

4. W tym tygodniu odszedł do wieczności śp. Antoni Stec z Łącka. Jego pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 15.00. Polećmy go Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie!

5. Wszystkim Parafianom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia noworoczne:

Niech dobry Bóg, przez wstawiennictwo Matki Najświętszej udziela Wam obfitości swoich łask. Niech obdarza zdrowiem i prowadzi bezpiecznie po krętych drogach życia. Niech chroni przed wszelkimi niebezpieczeństwami, a zwłaszcza grzechem. Życzymy Wam świętości życia każdego dnia Nowego Roku 2015.