Icon Heading

Celem grupy jest przede wszystkim powierzanie codziennego życia uczestników spotkań, ich radości, trosk, potrzeb i ważnych intencji Bogu poprzez modlitwę, rozważanie fragmentów pisma św., świadectwo i konferencje formacyjne.
Jeśli czujesz, że ta formacja jest dla Ciebie – zapraszamy Cię serdecznie do dołączenia do nas! Niezależnie od Twojego wieku!

Skład Grupy

Icon Heading

Spotkania są otwarte dla wszystkich, a uczestnictwo w nich nie wymaga jakiejkolwiek deklaracji stałej obecności. Istotą funkcjonowania grupy jest systematyczne pogłębianie osobistego życia duchowego, by z większą świadomością, odwagą i siłą pokonywać własne wady, czerpać radość z życia chrześcijańskiego i podejmować różnorodne działania na rzecz kościoła, parafii, rodziny, środowiska pracy. Każdy może tu realizować własne, rozeznane przez siebie drogi służby na rzecz bliźnich. Jest to przede wszystkim modlitwa w intencjach zgłaszanych na spotkaniach zarówno osobistych jak i polecanych przez Kościół. Ponadto podejmowana jest adopcja dziecka poczętego, adopcja grzeszników, materialne wspieranie misji na Madagaskarze i chrześcijan w Syrii, zaangażowanie w organizację akcji społecznych broniących wartości chrześcijańskich.

Icon Heading

Grupa modlitewno-formacyjna dorosłych spotyka się w każdą środę po wieczornej mszy św.

Prostej formule cotygodniowych spotkań towarzyszą słowa Chrystusa: „Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich”.

Animatorem grupy jest Pan Jerzy Demski .