OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3Niedziela zwykła 25 stycznia 2015

W najbliższym tygodniu będziemy wspominać w liturgii:

• Poniedziałek – św. Tymoteusza i Tytusa
  • Wtorek – bł. Jerzego Matulewicza
  • Środa – św. Tomasza z Akwinu
  • Sobota – św. Jana Bosko

Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

2. Spotkania dla ministrantów i aspirantów odbędą się w piątek:

• ·godz. 15.00 – Szczereż
  • ·godz. 15.45 – Łącko – aspiranci
  • ·godz. 16.15 – Łącko – ministranci
  1. Ponieważ zbliża się święto Ofiarowania Pańskiego zapraszamy na Triduum i nauki dla matek i ojców, które będą miały miejsce w kościele w Łącku w czwartek, piątek i sobotę o godz. 6.30 i 18.00. Bardzo prosimy rodziców o obecność na Mszach św. i konferencjach.

Nie będzie nauk na Szczereżu, dlatego zapraszamy wszystkich rodziców do Łącka.

1. Katecheza dla dorosłych o Duchu Świętym odbędzie się we wtorek po wieczornej Mszy świętej w Domu Katechetycznym.
  2. Związek Podhalan zaprasza wszystkich zainteresowanych (rolników, hodowców) na spotkanie informacyjno-szkoleniowe z zakresu prowadzenia gospodarki pasterskiej na
    obszarze Karpat, realizowane w ramach projektu “Karpaty łączą”. Spotkanie odbędziesię w restauracji .Pod Jabłonią” 29 stycznia 2015 (czwartek) o godz. 18.00.
    Szczegółowe informacje na stronie internetowej: www.zwiazekpodhalan.eu
  3. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone w ostatnią niedzielę i za ofiary na kościół z adresów: Łącko 524, 560 i Maszkowice 50. Dziękujemy również za wsparcie finansowe rodziny Julii Pachut. Zebrano 7.920 złotych. Bóg zapłać wszystkim dobroczyńcom.
  4. W najbliższym tygodniu po 19 latach pobytu w Łącku opuści wspólnotę sióstr służebniczek s. Filotea. Odtąd będzie mieszkać w Szynwałdzie. Pragniemy
    serdecznie Siostrze podziękować za wszelkie dobro, którego doznaliśmy, za modlitwę i za służenie ludziom potrzebującym pomocy i rady w różnych problemach i kłopotach,
    również zdrowotnych. Niech dobry Bóg błogosławi Siostrze każdego dnia, obdarza zdrowiem i wszelkimi łaskami.

W tym tygodniu pożegnaliśmy św. Jana Myjaka z Łącka, Stanisławę Rekucką z Łącka, Zofię Dora ze Szczereża i pochodzącą z Maszkowic, a mieszkającą przez
ostatnie lata w Jaworznie Marię Opyd. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie!