OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27 Niedziela zwykła 5 października 2014

1. W tym miesiącu serdecznie zapraszamy wszystkich na nabożeństwa różańcowe. Dzieci zapraszamy w dni powszednie o godz. 16.00, młodzież i dorosłych zapraszamy na godz. 17.15.

O przygotowanie rozważań i prowadzenie modlitwy różańcowej w kościele w najbliższym tygodniu prosimy następujące grupy parafialne:

– Poniedziałek – Klub Seniora

– Wtorek – Krąg Rodzin

– Środa – 28 Róża Żywego Różańca

– Czwartek – Lektorzy

– Piątek – Chór Parafialny

– Sobota – 29 Róża Żywego Różańca

Nabożeństwa różańcowe w kaplicy w Szczereżu w dni powszednie o godz. 17.15. Po różańcu Msza święta.

Wszystkich, którzy nie mogą uczestniczyć w nabożeństwach różańcowych w kościele prosimy o modlitwę na Różańcu w swoich domach.

2. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić kolejny Dzień Papieski pod hasłem: „Świętymi bądźcie”. Przed kościołem będzie można złożyć ofiarę do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia wspomagającą zdolną młodzież poprzez stypendia. Po Mszy świętej o godz. 10.30 zapraszamy na krótkie wspomnienie o św. Janie Pawle II.

3. Również w przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy świętej o godz. 7.00.

4. Spotkanie Klubu Seniora z rozważaniem Pisma świętego w środę o godz. 15.00.

5. Spotkania scholi dziecięcej odbywają się w każda sobotę o godz. 11.00. Serdecznie zapraszamy również te dzieci, które jeszcze nie uczestniczyły w próbach i śpiewie.

6. W zakrystii są do nabycia kalendarze rolników na przyszły rok oraz kalendarze ścienne. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na tacę, w kopertach na kościół z adresów: Łącko 306, 482 i Czerniec 19 oraz za ofiary złożone w I piątek na misje.

7. W najbliższym tygodniu ks. Prałat będzie odprawiał kapłańskie rekolekcje poza parafią. Będzie odprawiał intencje pogrzebowe za śp. Władysława Rusnarczyka (4) oraz za śp. Antoniego Wójcika (2).

8. Intencje pogrzebowe:

– Śp. Jan Pierzga (greg) – ks. Paweł Żurowski (Boliwia) – 1-30.10

– Śp. Stanisław Wnęk (greg) – ks. Paweł Martyniuk (Kazachstan) – 1-30.10

– Śp. Stanisław Wnęk (21 intencji) – ks. Janusz Adamczyk (Gródek n/D) – 1-21.10

– Śp. Antoni Pogwizd (greg) – ks. Paweł Słowik (Kongo) – 1-30.10

– Śp. Antoni Pogwizd (greg) – ks. Jakub Snopkowski (Kongo) – 1-30.10

– Śp. Antoni Pogwizd (20 intencji) – ks. Janusz Adamczyk (Gródek n/D) – 22.10-10.11

– Śp. Jan Dybiec (23 intencje) – ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia) – 9.10-31.10

– Śp. Stefania Faron (greg) – ks. Piotr Nowak (WSD) – 1-30.10