Jubileusz Warsztatów Terapii Zajęciowej

W dniu 4 października, w kościele parafialnym w Łącku została odprawiona uroczysta Msza święta pod przewodnictwem ks. Janusza Paciorka z okazji 10-lecia działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej w Czarnym Potoku. Mszę świętą koncelebrowali: ks. Leszek Babraj – proboszcz parafii w Czarnym Potoku, ks. Józef Słowik – rezydent w Czarnym Potoku oraz ks. Szymon Pietryka – okręgowy duszpasterz niepełnosprawnych. Pracownicy Warsztatów, ich uczestnicy wraz z rodzinami dziękowali Bogu za wszelkie łaski, których doświadczyli w ciągu 10. lat istnienia. Po Mszy świętej odbyło się spotkanie w remizie OSP w Łącku, podczas którego zostały wręczone wyróżnienia i podziękowania zasłużonym dla niepełnosprawnych ludziom. Spotkanie zostało uświetnione koncertem artystów z Teatru Muzycznego w Gliwichach oraz bardzo wzruszającym występem uczestników Warsztatów.