Intencje pogrzebowe – 13-20.10.2019

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela                                           13 października 2019

śp. Rozalia Wąchała od rodziny Wąchałów z Mikołowa                                                                ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Józef Gromala od rodziny z Kamienicy                                                                                         ks. Tomasz Słowik (Niemcy)

śp. Anna Pogwizd od siostrzenicy Katarzyny z rodziną                                                                  ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

śp. Jan Chlipała od siostry Jadwigi i Andrzeja Jurkowskich                                                          ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

śp. Jan Chlipała od rodziny Słabaszewskich z Czerńca                                                                   ks. Lucjan Bartkowiak (Kraków)

śp. Jan Baran od wychowawczyni, kolegów i koleżanek z kl. IV c technikum                       ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

śp. Jan Baran od kolegi Wiesława Rostowskiego                                                                        ks. Mariusz Bakalarz (Częstochowa)

śp. Jan Baran od Józefa i Teresy Hodorowicz z Bukowiny                                                            ks. Krzysztof Faber (Opole)

śp. Michał Opyd od Elżbiety i Antoniego Łagos                                                                                ks. Jacek Miszczak (poza parafią)

Poniedziałek                                    14 października 2019

śp. Rozalia Wąchała od Stanisławy i Jana Jurkowskich                                                                  ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Józefa Klag od Andrzeja Linder z Grzegorzem                                                                           ks. Tomasz Słowik (Niemcy)

śp. Michał Opyd od Wiesławy i Jana Pawlik                                                                                     ks. Jacek Miszczak (poza parafią)

śp. Anna Pogwizd od siostrzeńca Mateusza z Australii                                                                 ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

śp. Jan Chlipała od siostry Marii z rodziną                                                                                     ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

śp. Jan Chlipała od Anny i Jana Zygadło z rodziną                                                                      ks. Lucjan Bartkowiak (Kraków)

śp. Jan Baran od Adama Gądka z rodziną                                                                                        ks. Mariusz Bakalarz (Częstochowa)

śp. Jan Baran od Łukasza i Andżeliki Hodorowicz z Bukowiny                                                  ks. Krzysztof Faber (Opole)

Wtorek                                                               15 października 2019

śp. Rozalia Wąchała od Krystyny i Marcina Talar                                                                            ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Józefa Klag od Krysi i Sebastiana Polańskich z Michałkiem                                                   ks. Tomasz Słowik (Niemcy)

śp. Michał Opyd od Marii Mikołajczyk z rodziną ze Szczawy                                                       ks. Jacek Miszczak (poza parafią)

śp. Anna Pogwizd od kuzynki Heleny                                                                                               ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

śp. Anna Pogwizd od sąsiadów Skut                                                                                                     ks. Rafał Płaczek (poza parafią)

śp. Anna Pogwizd od Beaty i Ryszarda Ząbek                                                                                   ks. Włodzimierz Chwałek (poza par.)

śp. Jan Chlipała od Magdaleny i Krzysztofa Kabula                                                                         ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

śp. Jan Chlipała od Zofii i Stanisława Chlipała                                                                                ks. Lucjan Bartkowiak (Kraków)

śp. Jan Baran od Małgorzaty i Józefa Swigut                                                                                     ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

śp. Jan Baran od Krzysztofa Sikory                                                                                                   ks. Mariusz Bakalarz (Częstochowa)