Adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie – piątek 06.11. godzina 19.30

Św. Stanisław Kosta, św. Andrzej Bobola, św. Urszula Ledóchowska, bł. Natalia Tułasiewicz, bł. Michał Tomaszek i Zbigniew Strzałkowski – razem z nimi będziemy adorować Pana Jezusa w naszym kościele parafialnym w ten piątek (06.11.) o 19:30.

Zapraszamy do włączenia się w uwielbianie Boga w Jego świętych.
Rozumiejąc trudną sytuację zapraszamy też gorąco do łączenia się z nami przez transmisję Internetową. Pomocą we wspólnym adorowaniu może być przygotowana przez młodzież prezentacja z niektórymi tekstami modlitw. Zachęcamy do pobrania i korzystania.

Adoracja ze Świętymi – prezentacja

“Ciężkie dziś życie, pełne goryczy, i Bóg sam zarezerwował sobie prawo uświęcania ludzi przez krzyż. Nam zostawił zadanie pomagać innym w bolesnej wędrówce po drodze krzyżowej przez rozsiewanie wokoło małych promyków szczęścia i radości.” św. Urszula Ledóchowska

Niech piątkowa adoracja napełni nasze serca siłą do rozsiewania tych małych promyków. Zapraszamy!