Intencje pogrzebowe 01.-08. 09. 2019

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela                    1 września 2019

śp. Jadwiga Kowalczyk od Stanisława Klaga z rodziną                                                              ks. Tomasz Słowik (Niemcy)

śp. Władysława Szczepaniak od synowej Renaty i wnuków Krystiana i Kamila                   ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Jerzy Szczypta od koleżanek i kolegów z pracy Pago – Tylbut Tylmanowa                     ks. Maksymilian Park (Częstoch.)

śp. Stanisław Ząbek od Kamila z Gosią                                                                                          ks. Mariusz Bakalarz (Częstoch.)

śp. Maria Sopata od Marii Majda z Łącka                                                                                      ks. Jacek Michalewski (Częstoch.)

śp. Władysław Piksa od Józefa i Danuty Piksa                                                                               ks. Lucjan Bartkowiak (Kraków)

śp. Władysław Piksa od Stanisławy Piksa ze Szczereża                                                                ks. Piotr Zborowski (Częstoch.)

śp. Władysław Piksa od Wójta Gminy Łącko Jana Dziedziny                                                     ks. Łukasz Szkarwat (Warszawa)

śp. Krzysztof Biel od Józefy i Henryka Biel z rodziną z Jazowska                                              ks. Tomasz Pękała (Olsztyn)

śp. Krzysztof Biel od Bronisławy Młynarczyk ze Słopnic                                                              ks. Stanisław Tokarski (Tarnów)

śp. Krzysztof Biel od Józefa Rychlec                                                                                                  ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

śp. Franciszek Zborowski od Janiny i Ignacego Drabik                                                                 ks. Ivo Stronckis (Częstochowa)

śp. Franciszek Walkosz od rodziny Zasadnich z Kamienicy                                                         ks. Robert Wyciech (Częstoch.)

śp. Franciszek Walkosz od Pauliny i Karola z rodziną                                                                   ks. Jerzy Bętkowski (Częstoch.)

śp. Józef Faron od sąsiada Wojtasa                                                                                                    ks. Stanisław Bukowski (Częstoch.)

śp. Krystyna Faron od ojca chrzestnego z Tymbarku                                                                     ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Poniedziałek              2 września 2019

śp. Jadwiga Kowalczyk od Stanisława Klaga z rodziną                                                                   ks. Tomasz Słowik (Niemcy)

śp. Władysława Szczepaniak od rodziny z Przemyśla                                                                       ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Jerzy Szczypta od koleżanek i kolegów z pracy Pago – Tylbut Tylmanowa            ks. Maksymilian Park (Częstoch.)

śp. Stanisław Ząbek od znajomych                                                                                                       ks. Mariusz Bakalarz (Częstoch.)

śp. Stanisław Ząbek od kolegów                                                                                                            ks. Krzysztof Faber (Opole)

śp. Maria Sopata od Grażyny Mikołajczyk                                                                                          ks. Jacek Michalewski (Częstoch.)

śp. Władysław Piksa od Antoniego Dudy z rodziną z Zabrzeży                                                      ks. Lucjan Bartkowiak (Kraków)

śp. Władysław Piksa od kolegi Mariana Pasionka                                                                            ks. Piotr Zborowski (Częstoch.)

śp. Władysław Piksa od chrześniaka Jacka z rodzicami                                                                  ks. Łukasz Szkarwat (Warszawa)

śp. Krzysztof Biel od Stanisławy i Jerzego Demskich                                                                      ks. Tomasz Pękała (Olsztyn)

śp. Krzysztof Biel od Grażyny i Stanisława Opyd                                                                              ks. Stanisław Tokarski (Tarnów)

śp. Franciszek Zborowski od Adama Skut z rodziną                                                                        ks. Ivo Stronckis (Częstochowa)

śp. Franciszek Walkosz od rodziny Faronów                                                                                     ks. Robert Wyciech (Częstoch.)

śp. Franciszek Walkosz od koleżanek i kolegów z firmy „MAREKX”                             ks. Jerzy Bętkowski (Częstoch.)

śp. Józef Faron od cioci Władysławy Faron                                                                                        ks. Stanisław Bukowski (Częstoch.)

śp. Krystyna Faron od Lucyny i Romana Smagi z Tymbarku                                                         ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Wtorek                       3 września 2019

śp. Jadwiga Kowalczyk od Zofii i Antoniego Majewskich                                                  ks. Tomasz Słowik (Niemcy)

śp. Władysława Szczepaniak od wnuczki Sylwii i wnuka Mateusza                                 ks. Szymon Pietryka (RPA)