XXII Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych w Krynicy-Zdroju

11 stycznia 2020 r. w Krynicy-Zdroju odbędzie się XXII Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych. Zbiórka przed wyjazdem o 8.00 na parkingu przy kościele, w Szczereżu o 8.15. Rodziców dzieci, które uczestniczyły w kolędzie misyjnej i chciałyby wziąć udział w tym spotkaniu, prosimy o zgłoszenie się w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Prosimy o pobranie i wypełnienie odpowiedniej zgody. 

Każda grupa przyjeżdża z gwiazdą, a wszystkie dzieci mają być w strojach kolędniczych. Dla zgłoszonych przewidziana jest herbata z drożdżówką, a także pamiątkowa plakietka do zabrania.

Program:
1000 Animacja w kościele: śpiewy, spotkanie z misjonarzem
1100 Konkurs pt. „Spieszmy do Betlejem” na najładniejsze stroje kolędnicze / posiłek/animacja w kościele
12oo Eucharystia
         Kolęda dla Księdza Biskupa
         Ogłoszenie laureatów konkursów i wręczenie nagród