OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA WIELKANOCNA 19 kwietnia 2015

1.    Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Biblijną. Jest to dzień, w którym przypominamy sobie o znaczeniu Pisma świętego w życiu każdego wierzącego człowieka. Niech postanowieniem z dzisiejszego dnia będzie codzienne czytanie choćby małego fragmentu Biblii. Pozwólmy Bogu, by do nas mówił każdego dnia.

2.    Dzisiaj (19.04) Związek Podhalan i mieszkańcy Cisowego Dziołu serdecznie zapraszają na Mszę świętą w oprawie góralskiej na Cisowym Dziole pod Modynią o godz. 15.00.

3.    Dzisiaj przed kościołem będzie można złożyć podpis pod projektem ustawy, której celem jest wprowadzenie w Polsce prawa chroniącego wszystkie dzieci od początku życia, bez wyjątków przewidzianych przez obowiązującą tzw. ustawę antyaborcyjną. Do złożenia podpisu konieczne jest podanie numeru PESEL.

4.    W tym tygodniu będziemy obchodzić:

w czwartek – Uroczystość św. Wojciecha, bpa i męczennika, głównego patrona Polski
w sobotę – Święto św. marka Ewangelisty

5.    Spotkania dzieci:            aspiranci       – wtorek o godz. 15.45
ministranci    – wtorek o godz. 16.15
ministranci Szczereż – środa o godz. 17.30
scholka dziecięca   – sobota o godz. 11.00

6.    W środę po wieczornej mszy św. zapraszamy na spotkanie Akcję Katolicką i Caritas.

7.    W czwartek o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie Klubu Seniora.

8.    W piątek na adorację Najświętszego Sakramentu i wieczorną Mszę świętą zapraszamy wszystkich czcicieli bł. Celestyny Faron, a szczególnie członków Bractwa, rodziny kapłanów i sióstr zakonnych pochodzących z naszej parafii.

9.    W sobotę po wieczornej mszy świętej, z okazji 1 rocznicy kanonizacji św. Jana Pawła II, zapraszamy do uczestnictwa w „Drodze Światła” na górę Zyndrama w Maszkowicach.

10. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności śp. Ryszard Kaczor z Łącka. Polećmy go Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie!