OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5 NIEDZIELA WIELKANOCNA 18 maja 2014

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy w kościele w Łącku i w kaplicy na Szczereżu

o godz. 17.30.

Tych, którzy nie mogą z różnych powodów uczestniczyć w nabożeństwie w kościele zachęcamy do modlitwy przy kapliczkach i w domach.

2. Spotkania grup parafialnych:

• Aspiranci – wtorek o godz. 15.30

• Ministranci – wtorek o godz. 16.15

• DSM – grupa młodsza – piątek o godz. 15.00

– grupa starsza – piątek o godz. 15.30

• Próba scholki – sobota o godz. 11.00

• Grupy Młodzieżowe:

 Młodzież śpiewająca i grająca na instrumentach – piątek o godz. 19.00

 Gimnazjalna – piątek o godz. 18.30

 Starsza – piątek o godz. 20.00

3. Spotkanie Klubu Seniora „Św. Michał” z rozważaniem Pisma Świętego – środa o godz. 15.00.

4. W sobotę zapraszamy wszystkich czcicieli bł. Celestyny na Mszę świętą wyjątkowo rano o godz. 6.30. Popołudniu jest wyjazd do Brzeska na sympozjum o bł. Edmundzie Bojanowskim, w którym również będą uczestniczyć nasi reprezentanci.

5. Do końca maja trwają zapisy na wakacyjny wyjazd do Chorwacji i Medjugorie na Międzynarodowy Festiwal Młodych (31 lipca – 8 sierpnia 2014). Koszt – 800 zł. Zapisy u ks. Tomasza. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 8 czerwca o godz. 19.00 w kościele.

6. W dniach 20-22 czerwca 2014 odbędą się w Łącku XII Świętojańskie Dni Młodych. W ich ramach 21.06 będą miały miejsce rozgrywki sportowe w piłce nożnej, siatkowej i koszykowej oraz w tenisie stołowym i szachach. Zapraszamy do udziału młodzież w wieku 14-21 lat. Kapitan zgłasza drużynę do 18 czerwca u ks. Tomasza (franczak-tomasz@wp.pl). Regulamin rozgrywek zamieszczony jest na stronie internetowej naszej parafii.

7. Informujemy, że jeszcze przed świętami Wielkanocy złożył rezygnację z funkcji członka i przewodniczącego Rady Parafialnej pan Tadeusz Maciuszek. Chcemy mu dzisiaj podziękować za lata pracy dla parafii. Wiemy, że wiele wysiłku wkładał w pomoc parafii i kapłanom. Niech Bóg mu wszystko wynagrodzi. Mamy również nadzieję, że wciąż będziemy mogli liczyć na jego pomoc i współpracę.

Obowiązki przewodniczącego Rady Parafialnej podjął, mianowany przez Księdza Proboszcza, pan Roman Potoniec. Życzymy mu wielu Bożych łask, światła Ducha Świętego i więcej wolnego czasu.

8. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone w zeszłym tygodniu na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie, oraz na kościół z adresów Łącko 14, 663 i 764.