XIV Niedziela zwykła

8 lipca 2018

Intencja ogólna:          Aby kapłani, którzy w trudzie i samotności żyją swoją pracą duszpasterską, czuli się wspomagani i pokrzepieni przez przyjaźń z Panem i braćmi.

1. Dzisiaj zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy świętej o godz. 7.00.

1. Również dzisiaj po Mszy świętej. o godz. 12.00 odbędzie się ostatni koncert Małopolskiej Akademii Talentów. Serdecznie zapraszamy!

1. W środę, w liturgii będziemy obchodzić, święto św. Benedykta Opata i patrona Europy

1. W piątek zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00 oraz procesję fatimską. O niesienie figury Matki Boskiej Fatimskiej i prowadzenie modlitwy różańcowej prosimy członków następujących Róż Żywego Różańca: 9, 10, 11 i 12.

1. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę.

1. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

1. Rodzice chłopców jadących na oazę ministrantów, proszeni są o odebranie karty uczestnika u ks. Tomasza w niedzielę po Mszy św. lub inny dzień w kancelarii parafialnej.

1. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności śp. Bronisław Szczyrba z Maszkowic. Polećmy go Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie!

1. Zapowiedzi przedślubne:
  • Tomasz GORCZOWSKI z Łącka –          Justyna FARON z Owieczki