Ogłoszenia Duszpasterskie – 3 Niedziela Wielkanocna – 10.04.2016

1. Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 7.00

2. Dzisiejszą 3 Niedzielą Wielkanocną zwaną również Niedzielą Biblijną rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Niech to będzie dla nas okazja do tego by sięgnąć do tekstów Pisma Św., będącego dla nas źródłem i umocnieniem naszej wiary. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Światowy Dzień Modlitw o Powołania, składka na tacę będzie przeznaczona na WSD w Tarnowie. Również w przyszłą niedzielę serdecznie zapraszamy na Mszę św. w oprawie góralskiej o godz. 10.30, którą poprowadzi Związek Podhalan.

3. Spotkania formacyjne:

–  spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych na Szczereżu w środę o godz. 17.00.

–  spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych w Łącku w piątek o godz.17.00.

– kandydatów do bierzmowania z klas III zapraszamy na kolejne spotkanie przed bierzmowaniem w czwartek o godz. 18.00.

–  zbiórka aspirantów w czwartek o godz. 15.30.

– Grupa dorosłych zaprasza na kolejną już katechezę o błogosławieństwach do domu katechetycznego w środę 13 kwietnia bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.

– spotkanie Klubu Seniora św. Michał w czwartek o godz. 15.00.

spotkanie Rady Parafialnej w piątek po Mszy św. wieczornej.

– w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 przyjmiemy do grona Liturgicznej Służby Ołtarza nowych ministrantów.

4. W dniach od 22-24 kwietnia w Ośrodku Rekolekcyjnym  Stowarzyszenia Misji Afrykańskich w Piwnicznej Zdroju  odbędą się rekolekcje przed Bierzmowaniem dla uczniów klas III.  Rodziców bardzo prosimy o zachęcenie swych dzieci do wzięcia w nich udziału.

5. Informujemy, że od piątku 15 kwietnia w Parafii św. Andrzeja Ap. w Łukowicy rozpocznie się kurs przedmałżeński. Rozpoczęcie o godz. 18:30. Zapisy na pierwszym spotkaniu.

6. Zapowiedzi przedślubne:

v  Andrzej ZAWIŚLAK z Łużnej                   –          Agata HEBDA ze Szczereża

v  Piotr PRASEK z Rembertowa                  –          Małgorzata MRÓWKA z Łącka

v  Michał MYJAK z Łącka                             –          Agata SICIARZ z Męciny

v  Łukasz WOJNAROWSKI ze Szczereża –         Agnieszka KUŚ z Jelnej

v  Jakub HILGER z Łącka                             –          Kornelia CICHAŃSKA z Poręby Wielkiej

v  Tadeusz Klimek z Maszkowic                  –          Joanna KWOKA z Siołkowej

Jeśli ktoś zna okoliczności, które mogą być przeszkodą do zawarcia tych małżeństw, prosimy o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej!