Intencje pogrzebowe

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela        5 sierpnia 2018

Śp. Józef Kasprzak od Krystyny Pasoń z dziećmi                               ks. Tomasz Mikosz

Śp. Sebastian Mrówka od Aliny, Renaty i Damiana Dąbrowskich    ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Mieczysław Leszko od Małgorzaty i Czesława Kotas z Czerńca ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Mieczysław Leszko od Marii i Jacka Wojtaszków z rodziną        ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Poniedziałek  6 sierpnia 2018

Śp. Józef Kasprzak od Teresy i Franciszka Myjak z rodz.                  ks. Tomasz Mikosz

Śp. Rozalia Dybiec od bratowej Franczyk-Leja z rodz.                      ks. Paweł Przybyło

Śp. Mieczysław Leszko od rodz. Leszków z Paproci                          ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Mieczysław Leszko od Joanny Wojtaszek i Jacka Janczury         ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Wtorek           7 sierpnia 2018

Śp. Józef Kasprzak od Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP w Łącku             ks. Tomasz Mikosz

Śp. Rozalia Dybiec od kuzyna Stanisława i Władysławy Kurzeja z Kamienicy         ks. Paweł Przybyło

Śp. Mieczysław Leszko od rodz. Komorków z Krościenka                 ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Mieczysław Leszko od Jana Florian z Zabrzeży                          ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Środa              8 sierpnia 2018

Śp. Józef Kasprzak od OSP Zagorzyn                                                 ks. Tomasz Mikosz

Śp. Rozalia Dybiec od 3 Róży Matek z Łącka                                    ks. Paweł Przybyło

Śp. Mieczysław Leszko od rodz. Górków z Łącka                              ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Mieczysław Leszko od Marii i Józefa Kowalczyków z Łukowicy    ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Czwartek        9 sierpnia  2018

Śp. Józef Kasprzak od Wojciecha Rdzawskiego z rodz.                     ks. Tomasz Mikosz

Śp. Rozalia Dybiec od Bożeny i Tadeusza Chwast                            ks. Paweł Przybyło

Śp. Mieczysław Leszko od Zofii i Zdzisława Jakubków z Łukowicy   ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Mieczysław Leszko od siostrzenicy Urszuli z rodz.                     ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Piątek             10 sierpnia  2018

Śp. Józef Kasprzak od Edyty i Stanisława Więcławek                       ks. Tomasz Mikosz

Śp. Rozalia Dybiec od Grażyny i Marii Majda                                   ks. Paweł Przybyło

Śp. Mieczysław Leszko od Marka Udzieli                                         ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Mieczysław Leszko od sąsiada Mariana Janczury z rodz.           ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Sobota                       11 sierpnia  2018

Śp. Józef Kasprzak od Marii i Stanisława Myjak z Zagorzyna           ks. Tomasz Mikosz

Śp. Rozalia Dybiec od Zofii i Zbigniewa Koszut z Olszanki               ks. Paweł Przybyło

Śp. Mieczysław Leszko od rodz. Udzielów z Kamienicy                    ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Mieczysław Leszko od cioci z Magorzycy z synem                     ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Niedziela        12 sierpnia 2018

Śp. Rozalia Dybiec od Agaty z mężem i dziećmi z Włoch                 ks. Paweł Przybyło

Śp. Mieczysław Leszko od Grażyny i Andrzeja Rusnak                     ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Mieczysław Leszko od Wojciecha i Stanisławy Janczura z rodz.            ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)