Intencje pogrzebowe

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela        29 lipca 2018

Śp. Józef Kasprzak od chrześniaka Adama z żoną z Ochotnicy Dolnej  ks. Tomasz Mikosz

Śp. Sebastian Mrówka od Małgorzaty i Tadeusza Pokrzyk              ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Sebastian Mrówka od Janiny Szelec                                           ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Sebastian Mrówka od kolegów z kl. IIB Technikum z wychowawczynią ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Sebastian Mrówka od cioci Zofii Adamczyk z Łącka                  ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Sebastian Mrówka od Jadwigi  i Józefa Wójcik z rodziną           ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Sebastian Mrówka od Urszuli i Pawła Dybiec                            ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Józef Czajka                                                                                 ks. Giorgio Morengo (Mongolia)

Poniedziałek  30 lipca 2018

Śp. Józef Kasprzak od Marii i Bogusława Mrówka                           ks. Tomasz Mikosz

Śp. Rozalia Dybiec od Grażyny Masiarz z dziećmi                           ks. Konrad Kupiec

Śp. Sebastian Mrówka od Lucyny i Stanisława Jurkowskich              ks. Rafał Zborowski

Śp. Sebastian Mrówka od Sabiny i Tomasza Wiatr                             ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Sebastian Mrówka od Mirosławy i Tadeusza Cebula                 ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Sebastian Mrówka od cioci Krystyny z mężem ze Zbludzy         ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Sebastian Mrówka od Zofii i Andrzeja Myjak z rodziną                         ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Sebastian Mrówka od Marcina Kowalczyka                               ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Józef Czajka                                                                                 ks. Giorgio Morengo (Mongolia)

Wtorek           31 lipca 2018

Śp. Józef Kasprzak od rodziny Sobońskich                                        ks. Tomasz Mikosz

Sp. Rozalia Dybiec od Agnieszki i Józefa Mirek z rodziną                ks. Konrad Kupiec

Śp. Sebastian Mrówka od Marka Urbana z rodziną ze Szczawnicy ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Sebastian Mrówka od Pauliny i Marcina Wardęga                    ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Sebastian Mrówka od kolegi  Darka                                             ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Sebastian Mrówka od rodziny Babeł z Łącka                              ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Sebastian Mrówka od Marcina i Arka Kowalczyków                  ks. Krzysztof Tyliszczak

Środa              1 sierpnia 2018

Śp. Józef Kasprzak od Danuty i Aleksandra Faron z rodziną             ks. Tomasz Mikosz

Sp. Rozalia Dybiec od Anny i Henryka Mirek z rodziną                    ks. Konrad Kupiec

Śp. Sebastian Mrówka od Tadeusza i Agaty Kowalczyk                   ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Mieczysław Leszko od żony z synami                                          ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Mieczysław Leszko od Krzysztofy i Józefa Szkorłat z Łososiny Dolnej ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Czwartek        2 sierpnia  2018

Śp. Józef Kasprzak od Janusza i Moniki Bednarz z Zagorzyna          ks. Tomasz Mikosz

Śp. Rozalia Dybiec od Jadwigi Kyrcz                                                 ks. Konrad Kupiec

Śp. Sebastian Mrówka od Katarzyny i Józefa Zasadni z rodziną      ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Mieczysław Leszko od Józefa Pierzgi                                          ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Mieczysław Leszko od Mirosławy i Józefa Koza                         ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Piątek             3 sierpnia  2018

Śp. Józef Kasprzak od Alicji i Franciszka Stec                                   ks. Tomasz Mikosz

Śp. Rozalia Dybiec od Zbigniewa Franczyka z Krakowa                   ks. Konrad Kupiec

Śp. Sebastian Mrówka od Anety i Jana Rusnarczyk z rodziną          ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Mieczysław Leszko od Marii i Wojciecha Janczura z rodziną    ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Mieczysław Leszko od kolegi Grzegorza z pracy                                    ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Sobota                       4 sierpnia  2018

Śp. Józef Kasprzak od Lucyny i Michała Pachut                                ks. Tomasz Mikosz

Śp. Rozalia Dybiec od Zofii Syrda z rodziną                                      ks. Konrad Kupiec

Śp. Sebastian Mrówka od Bogusławy i Artura Dąbrowskich            ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Mieczysław Leszko od Rozalii Gromala z Zabrzeży                    ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Mieczysław Leszko od Zofii i Czesława Chlipałów z rodz. z Kamienicy ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Niedziela        5 sierpnia 2018

Śp. Józef Kasprzak od Krystyny Pasoń z dziećmi                               ks. Tomasz Mikosz

Śp. Sebastian Mrówka od Aliny, Renaty i Damiana Dąbrowskich   ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Mieczysław Leszko od Małgorzaty i Czesława Kotas z Czerńca ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Mieczysław Leszko od Marii i Jacka Wojtaszków z rodziną       ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)