Intencje pogrzebowe

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela        6 maja 2018

Śp. Jadwiga Kulpa od Anny i Huberta Sopata z rodz.                       ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Jadwiga Kulpa                                                                             ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Irena Kaczor od brata Stanisława z rodz.                                               ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Józef Pyrdoł od sąsiadów Kozów                                                 ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Józef Pyrdoł od Stanisławy i Leszka Gomułka z rodz.                 ks. Marek Tatar  (UKSW)

Śp. Maria Lasyk od córki Józefy                                                        ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Poniedziałek  7 maja 2018

Śp. Irena Kaczor od chrześniaka Adama z rodz.                               ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Józef Pyrdoł od Joanny i Ryszarda Kozickich                               ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Józef Pyrdoł od chrześnicy z rodziną                                           ks. Marek Tatar  (UKSW)

Śp. Maria Lasyk od chrześnicy Krystyny Rusnak z rodz. ze Szczawy ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Rozalia Dybiec od syna Wiesława z żoną                                               ks. Giorgio Marengo (Mongolia)

Wtorek           8 maja 2018

Śp. Irena Kaczor od rodz. Gromalów z Zarzecza                              ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Józef Pyrdoł od Stanisławy i Władysława Kurzeja                      ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Józef Pyrdoł od rodz. Leszków z Łącka                                        ks. Marek Tatar  (UKSW)

Śp. Maria Lasyk od bratowej Marii Jurkowskiej ze Szczawy                        ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Maria Lasyk od wnuka Grzegorza z rodziną                               ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Rozalia Dybiec od wnuczki Sylwii z mężem                                ks. Giorgio Marengo (Mongolia)

Środa              9 maja 2018

Śp. Irena Kaczor od rodz. Pyrdołów z Gorlic                                     ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Józef Pyrdoł od Małgorzaty i Krzysztofa Kurzeja                        ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Józef Pyrdoł od Adama i Krystyny Wolańskich                           ks. Marek Tatar  (UKSW)

Śp. Maria Lasyk od Klubu Seniora z Chełmca                                  ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Maria Lasyk od wnuka Jerzego                                                   ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Rozalia Dybiec od prawnuczki Mileny                                        ks. Giorgio Marengo (Mongolia)

Czwartek        10 maja 2018

Śp. Irena Kaczor od Zofii Pyrdoł                                                        ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Józef Pyrdoł od Władysława Baziaka z rodz.                               ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Józef Pyrdoł od Danuty i Romana Potoniec                                ks. Marek Tatar  (UKSW)

Śp. Maria Lasyk od Marii i Wiesława Faron                                    ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Maria Lasyk od Agaty Klag z rodz.                                              ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Rozalia Dybiec od wnuka Pawła                                                 ks. Giorgio Marengo (Mongolia)

Piątek             11 maja 2018

Śp. Irena Kaczor od Kazimierza Pyrdoła z rodz.                                ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Józef Pyrdoł od Stanisławy i Władysława Faron z rodz.              ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Józef Pyrdoł od Henryka Rusnaka                                               ks. Marek Tatar  (UKSW)

Śp. Maria Lasyk od Zofii i Krystyny Kyrcz                                          ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Maria Lasyk od Elżbiety Dobosz                                                 ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Rozalia Dybiec od wnuczki Edyty z mężem                                ks. Giorgio Marengo (Mongolia)

Sobota                       12 maja 2018

Śp. Irena Kaczor od Jana i Marii Pyrdoł z Kielc                                ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Józef Pyrdoł od Marii Put                                                            ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Józef Pyrdoł od chrześniaka Marka z rodz.                                 ks. Marek Tatar  (UKSW)

Śp. Maria Lasyk od rodz. Szczepaniaków                                         ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Maria Lasyk od Marii i Stanisława Arendarczyk                        ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Rozalia Dybiec od wnuka Grzegorza                                          ks. Giorgio Marengo (Mongolia)

Niedziela        13 maja 2018

Śp. Irena Kaczor od rodz. Aleksandrowiczów z Piwnicznej               ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Józef Pyrdoł od Marii i Stanisława Dąbrowskich z Łącka                       ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Józef Pyrdoł od Krystyny i Janusza Klag z dziećmi                      ks. Marek Tatar  (UKSW)

Śp. Maria Lasyk od Krystyny i Stanisława Gromala z rodz.              ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Maria Lasyk od syna Zbigniewa z żoną                                      ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Rozalia Dybiec od dyrekcji, Grona Pedagogicznego i pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

w Łącku                                                                                 ks. Giorgio Marengo (Mongolia)