Intencje pogrzebowe

Niedziela        29 kwietnia 2018

Śp. Jan Górka od Stanisławy Celusta                                                ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Jan Górka od Rozalii i Wojciecha Mrówków                              ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Maria Myjak od Jolanty i Romana Jóźwik z rodz.                       ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Maria Myjak od Doroty Duda z rodz.                                         ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jadwiga Kulpa od Krystyny i Jana Pasiud                                    ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Poniedziałek  30 kwietnia 2018

Śp. Jan Górka od Jana Banacha z rodziną                                         ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Jan Górka od sąsiadów Mariana i Lucyny z rodz.                       ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Maria Myjak od Małgorzaty Jóźwik z Bielska                            ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Maria Myjak od rodz. Urbańców i Długoszów                            ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jadwiga Kulpa od sąsiadów Ochodów                                         ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Wtorek           1 maja 2018

Śp. Jan Górka od Gabinetu Weterynaryjnego Karoliny Legutko i Urszuli Czech     ks. Andrzej Legutko

Śp. Jan Górka od rodz. Pierzchałów z Kiczni                                      ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Maria Myjak od Marcina Wnęka z rodz. z Czerńca                   ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Maria Myjak od sąsiadów Ochodów                                           ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jadwiga Kulpa od Elżbiety i Tadeusza Brzeczek                          ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Jadwiga Kulpa                                                                             ks. Piotr Nowak (WSD)

Środa              2 maja 2018

Śp. Jan Górka od Tadeusza Kowalczyka z rodziną                            ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Jan Górka od rodz. Komorków z Krościenka                               ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Maria Myjak od dyrygenta i Chóru Parafialnego „Zew Gór”    ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Maria Myjak od Kingi Lipień                                                       ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jadwiga Kulpa od Marii Pasiud                                                   ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Czwartek        3 maja 2018

Śp. Jadwiga Kulpa od Krystyny i Henryka Pasiud z rodz.                  ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Irena Kaczor od rodziny Królów z Nowego Sącza                       ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Józef Pyrdoł od siostry Stanisławy z synem Aleksandrem          ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Józef Pyrdoł od sąsiadki Marii Arendarczyk                               ks. Marek Tatar  (UKSW)

Śp. Maria Lasyk od wnuczki Doroty                                                  ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Piątek             4 maja 2018

Śp. Jadwiga Kulpa od Marii i Stanisława Pasiud                               ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Józef Pyrdoł od Marii z mężem z Mszany Dolnej                                   ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Józef Pyrdoł od Zofii Wójcik z rodz.                                            ks. Marek Tatar  (UKSW)

Śp. Maria Lasyk od wnuczki Natalii z rodz.                                      ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Sobota                       5 maja 2018

Śp. Jadwiga Kulpa od Eweliny i Mateusza Pasiud                             ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Irena Kaczor od Elżbiety i Henryka Zygadło                               ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Józef Pyrdoł od Zofii z mężem z Iwkowej                                               ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Józef Pyrdoł od chrześniaka Andrzeja z rodz.                             ks. Marek Tatar  (UKSW)

Śp. Maria Lasyk od wnuka Mirosława z rodz.                                  ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Niedziela        6 maja 2018

Śp. Jadwiga Kulpa od Anny i Huberta Sopata z rodz.                       ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Irena Kaczor od brata Stanisława z rodz.                                               ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Józef Pyrdoł od sąsiadów Kozów                                                 ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Józef Pyrdoł od Stanisławy i Leszka Gomułka z rodz.                 ks. Marek Tatar  (UKSW)

Śp. Maria Lasyk od córki Józefy                                                        ks. Andrzej Legutko (Warszawa)