Intencje pogrzebowe

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela        22 kwietnia 2018

Śp. Jan Górka od sąsiadów Jana i Janiny Baran z rodz.                    ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Jan Górka od Jana Mikołajczyka                                                 ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Maria Myjak od Emerytów z Urzędu Gminy Łącko                    ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Maria Myjak od Anny i Adama Madziar z rodz.                         ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jadwiga Kulpa od siostrzenicy Marii z rodz.                               ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Poniedziałek  23 kwietnia 2018

Śp. Jan Górka od sąsiadów Józefa i Elżbiety Baran z rodziną           ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Jan Górka od Zofii i Grzegorza Olender z rodz.                          ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Maria Myjak od Tadeusza i Marii Faron                                    ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Maria Myjak od Jolanty i Feliksa                                                ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jadwiga Kulpa od Przemysława Mroza                                       ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Wtorek           24 kwietnia 2018

Śp. Jan Górka od Bernadety i Jacka Pierzchała z rodz. z Biegonic   ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Jan Górka od chrześniaka Mariana Myjaka                                ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Maria Myjak od rodz. Boligłowców z Krynicy                             ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Maria Myjak od Aleksandry i Michała                                        ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jadwiga Kulpa od siostry Heleny                                                 ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Środa              25 kwietnia 2018

Śp. Jan Górka od Teresy i Wiesława Dulek z rodz.                           ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Jan Górka od Józefy Basoń z rodz.                                              ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Maria Myjak od rodz. Potońców z Czerńca                                ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Maria Myjak od Zarządu i Pracowników Spółdzielni Ogrodniczej w N. Sączu  ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jadwiga Kulpa od rodziny Gonciarzów                                        ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Czwartek        26 kwietnia 2018

Śp. Jan Górka od Jadwigi i Jana Gromala                                        ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Jan Górka od szwagierki Julii Myjak                                          ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Maria Myjak od Heleny i Henryka Wnęk z rodz. z Kiczni           ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Jadwiga Kulpa od Bernadetty z rodz. z Mochnaczki                   ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Piątek             27 kwietnia 2018

Śp. Jan Górka od Anny i Jerzego Gromala z rodziną                        ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Jan Górka od Antoniego Myjaka z rodz.                                      ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Maria Myjak od Łucji Więcławek z dziećmi                               ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Maria Myjak od rodz. Aleksandrowiczów z Piwnicznej              ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jadwiga Kulpa od chrześniaka Pawła z rodziną                          ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Sobota                       28 kwietnia 2018

Śp. Jan Górka od Ewy i Marka Hybel z rodziną                                 ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Jan Górka od Bożeny i Piotra Wąchałów                                    ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Maria Myjak od Małgorzaty Bugajskiej z rodz.                          ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Maria Myjak od Adama Ukleja                                                   ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jadwiga Kulpa od Krystyny i Janusza Klag z dziećmi                  ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Niedziela        29 kwietnia 2018

Śp. Jan Górka od Stanisławy Celusta                                                 ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Jan Górka od Rozalii i Wojciecha Mrówków                               ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Maria Myjak od Jolanty i Romana Jóźwik z rodz.                       ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Maria Myjak od Doroty Duda z rodz.                                          ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jadwiga Kulpa od Krystyny i Jana Pasiud                                     ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)