Intencje pogrzebowe.

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela        25 marca 2018

Śp. Antoni Bober od Doroty i Antoniego Bawełkiewiczów              ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Antoni Bober od Stanisława Adamczyka z żoną i synem Arkadiuszem ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Antoni Bober od Antoniny Sydoriak                                           ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jan Górka od rodziny z Ustronia                                                 ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Maria Myjak od pracowników Urzędu Gminy w Łącku              ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Poniedziałek   26 marca 2018

Śp. Antoni Bober od Barbary i Wiesława Potoniec                          ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Antoni Bober od Mieczysława i Małgorzaty Dawiec z Wieli      ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Antoni Bober od zięcia Stanisława                                             ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jan Górka od Marii Pasiud                                                          ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Jan Górka od pracowników Urzędu Gminy w Łącku                  ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Wtorek           27 marca 2018

Śp. Antoni Bober od Adama Gromali z Nowego Sącza                     ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Antoni Bober od Marii Wojnarowskiej                                       ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Środa              28 marca 2018

Śp. Antoni Bober od Elżbiety Kiełbasa z rodziną z Nowego Sącza   ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Antoni Bober od Krystyny Małeckiej                                           ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Czwartek        29 marca 2018

Śp. Antoni Bober od Małgorzaty i Andrzeja Hebda                          ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Piątek             30 marca 2018

Sobota            31 marca 2018

Śp. Antoni Bober od rodziny Majerskich z Biczyc                             ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Niedziela        1 kwietnia 2018