Intencje pogrzebowe 29.09. – 06.10.2019

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela                                           29 września 2019

śp. Władysława Szczepaniak od siostry Elżbiety Dąbrowskiej                                                    ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Władysława Szczepaniak od znajomych                                                                                      ks. Tomasz Słowik (Niemcy)

śp. Władysław Piksa od Zofii i Edwarda Dziorni                                                                                ks. Lucjan Bartkowiak (Kraków)

śp. Władysław Piksa od przewodniczącego Rady powiatu Romana Potońca                       ks. Łukasz Szkarwat (Warszawa)

śp. Krzysztof Biel od Anety i Tadeusza Łazarz                                                                                   ks. Tomasz Pękała (Olsztyn)

śp. Krzysztof Biel od Marzeny i Pawła Baj                                                                                          ks. Stanisław Tokarski (Tarnów)

śp. Krystyna Faron od koleżanek i kolegów córki Eweliny ze szkoły podstawowej           ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

śp. Michał Opyd od Zofii i Jana Gorczowskich                                                                                   ks. Marek Kujawski (Radom)

śp. Jan Wojtas od Małgorzaty Wojtas                                                                                                  ks. Piotr Krzyszkowski (Łowicz)

śp. Jan Wojtas od Anny i Krzysztofa Szczepaniak                                                                            ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Poniedziałek                                    30 września 2019

śp. Władysława Szczepaniak od Katarzyny Wojtyczka                                                                  ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Władysława Szczepaniak od pewnej osoby                                                                               ks. Tomasz Słowik (Niemcy)

śp. Władysław Piksa od Henryka Zborowskiego z rodziną                                                           ks. Lucjan Bartkowiak (Kraków)

śp. Władysław Piksa od Marii i Stanisława z rodziną                                                                      ks. Łukasz Szkarwat (Warszawa)

śp. Krzysztof Biel od kolegów Tomasza i Piotra                                                                                ks. Tomasz Pękała (Olsztyn)

śp. Krzysztof Biel od koleżanek z klasy III d – Izy, Żanety i Marii                                                ks. Stanisław Tokarski (Tarnów)

śp. Krystyna Faron od rodziny z Jaworzna                                                                                          ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

śp. Michał Opyd od rodziny Kurzejów                                                                                                 ks. Marek Kujawski (Radom)

śp. Jan Wojtas od Jurków z Łącka                                                                                                          ks. Piotr Krzyszkowski (Łowicz)

śp. Jan Wojtas od Stanisława Gąciarza                                                                                                ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Wtorek                                                               1 października 2019

śp. Józef Gromala od siostry Rozalii z mężem                                                                                   ks. Tomasz Słowik (Niemcy)

śp. Michał Opyd od kolegi Władysława Klimka z żoną                                                                   ks. Marek Kujawski (Radom)

śp. Jan Wojtas od kuzynki Wiesławy z rodziną                                                                                 ks. Piotr Krzyszkowski (Łowicz)

śp. Jan Wojtas od rodziny Gorczowskich                                                                                            ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

śp. Jan Chlipała od siostrzenicy Kingi z rodziną                                                                                 ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

śp. Anna Pogwizd od Ewy i Jacka Ząbek                                                                                             ks. Włodzimierz Chwałek (poza par.)

śp. Anna Pogwizd od Anny i Kazimierza Ząbek                                                                                 ks. Rafał Płaczek (poza parafią)

Środa                                                   2 października 2019

śp. Józef Gromala od siostry zakonnej Angeliny Gromala                                                           ks. Tomasz Słowik (Niemcy)

śp. Michał Opyd od Związku Emerytów i Rencistów                                                                      ks. Marek Kujawski (Radom)