Intencje pogrzebowe

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela        16 czerwiec 2019

Śp. Jan Dora od Małgorzaty i Krzysztofa Malinowskich z rodz.                               ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od wnuka Roberta z żoną Karina i dziećmi                           ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od dzieci brata Bronisława                                                    ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od Stanisława Piksińskiego                                                    ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Mieczysława Marka                                                         ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Marceli Franczyk od Lucyny i Henryka Zbozień z rodz.                                     ks. Józef Korczyński (Szczecin)

Śp. Helena Pyrdoł od Zofii i Stanisława Słabaszewskich                                          ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od Dawida z rodz.                                                                            ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od Grażyny i Romana Słabaszewskich z rodz.                 ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od Janki z rodz.                                                                           o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Jan Klimek od Chwastów z Maszkowic                                                               ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od Zofii i Janusza Wajda                                                                      ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Ireny i Andrzeja Kurnyta z rodz.                                              ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

Śp. Maria Ząbek od Marii i Jana Pach                                                                     ks. Krzyszof Faber (Opole)

 

 

 

 

Poniedziałek  17 czerwiec 2019

Śp. Jan Dora od Elżbiety i Stefana Sopata                                                                ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od wnuka Roberta z żoną Karina i dziećmi                           ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od Katarzyny i Adama Gromala z dziećmi                            ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od Jana i Barbary Wąchała                                                   ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Jadwigi i Piotra Mężyk z rodz.                                           ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Marceli Franczyk od sąsiadów Kozickich i Warzechów                                     ks. Józef Korczyński (Szczecin)

Śp. Helena Pyrdoł od Izabeli Kałuzińskiej z Olszanki                                               ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od Małgorzaty z rodz.                                                                      ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od Krystyny i Tomasza Sodłoń z Brzeznej                        ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od Bogumiły i Henryka Gromala z rodz.                                               o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Jan Klimek od Jadwigi i Piotra Tomasiak                                                                       ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od Agnieszki i Wojciecha Konopka                                           ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Henryka Piksa                                                                          ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

Śp. Maria Ząbek od kuzynki Anny Pierzchała z Woli Kosnowej                               ks. Krzyszof Faber (Opole)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek           18 czerwiec 2019

Śp. Jan Dora od Renaty i Jana Głód z rodz.                                                              ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od wnuka Artura z żoną Kingą i dziećmi                                ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od Marii Hilgier                                                                     ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od Józefy i Józefa Bieryt z Kadczy                                          ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Małgorzaty i Mieczysława Bukowskich                            ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Marceli Franczyk od Barbary Zbozień z rodz.                                                    ks. Józef Korczyński (Szczecin)

Śp. Helena Pyrdoł od Kierow. i Prac. Oś. Pom. Społ, w Łącku                                 ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od Małgorzaty i Jerzego Pierzga z dziećmi                                     ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od Celiny i Jana Kurzeja z Czerńca                                  ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od Pawła i Natalii z synem                                                         o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Jan Klimek od Magdy Faron z rodz.                                                                    ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od Anety i Marka z dziećmi                                                      ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od sąsiadki Genowefy Piksa                                                          ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

Śp. Maria Ząbek od Jadwigi Tokarz z Woli Kosnowej                                              ks. Krzyszof Faber (Opole)

 

 

 

Środa              19 czerwiec 2019

Śp. Jan Dora od Renaty i Grzegorza Żelazko                                                           ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od wnuka Artura z żoną Kingą i dziećmi                               ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od Aliny i Piotra Szczodrowskich                                           ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od Kazimierza Zygadło                                                                       ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Tomasza Dyrek z rodz. ze Śląska                                      ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Marceli Franczyk od Andrzeja i Kingi Piksa                                                       ks. Józef Korczyński (Szczecin)

Śp. Helena Pyrdoł od Kierow. i Prac. Oś. Pom. Społ, w Łącku                                 ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od Teresy i Franciszka Bienias                                                        ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od Józefa i Teresy Pustułka                                             ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od Marii i Antoniego Gromala z rodz.                                       o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Jan Klimek od Jerzego Koszut z rodz.                                                                  ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od Stanisława i Janiny Kaweckich z rodz                                  ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Postrożnych i Talarczyków                                                       ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

Śp. Maria Ząbek od Jadwigi i Józefa Wąchała z Woli Kosnowej                             ks. Krzyszof Faber (Opole)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek        20 czerwiec 2019

Śp. Jan Dora od Janiny i Antoniego Żelazko                                                            ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od Elżbiety i Eugeniusza Pawlus                                            ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od Marii Szczodrowskiej                                                         ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od Anny i Józefa Zygadło                                                       ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Pracowników Firmy Pucer                                                ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Marceli Franczyk od rodz. Lindrów                                                                    ks. Józef Korczyński (Szczecin)

Śp. Helena Pyrdoł od Zofii Rusnak z rodz.                                                                ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od Elżbiety Bienias                                                                          ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od Urszuli i Romana Dyda z Krościenka                          ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od Marii i Stanisława Pyrdoł                                                      o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Jan Klimek od rodz. Rusnaków z Maszkowic                                                      ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od Janiny Ślazyk                                                                         ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Krystyny i Jana Rucińskich                                                       ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

Śp. Maria Ząbek od rodz. Kurzejów z Trzebienia                                                    ks. Krzyszof Faber (Opole)

 

 

 

 

 

 

Piątek             21 czerwiec 2019

Śp. Jan Dora od Magdaleny i Janusza Bieniek                                                         ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od Tadeusza i Zuzanny Pawlus                                              ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od Józefy i Leszka Ruchałów z N. Sącza                                 ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od Izabeli i Stanisława Zygadło                                             ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Stanisława i Mirosława Janik z Gołkowic                         ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Marceli Franczyk od Hodow. Gołębi Poczt. S. Kamienica                                  ks. Józef Korczyński (Szczecin)

Śp. Helena Pyrdoł od Zofii Klag z rodz.                                                                    ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od Krystyny i Marka Pierzga z rodz.                                                ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od Stanisławy Kozłeckiej z Krościenka                            ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od kuzyna Jana Adamczyka                                                        o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Jan Klimek od Katarzyny i Łukasza Tokarz                                                         ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od Władysławy i Stanisława Jurkowskich z rodz.                     ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Jerzego i Zofii Wojnarowskich                                                 ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

Śp. Maria Ząbek od Barbary i Stanisława Kita                                                         ks. Krzyszof Faber (Opole)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sobota                       22 czerwiec 2019

Śp. Jan Dora od Bozeny i Leszka Pietka z Gołkowic                                                 ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od Andrzeja i Agnieszki Pawlus                                             ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od Jolanty i Jana Dziedzina                                                    ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od Aleksandry i Tadeusza Turek                                            ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od rodz. Mozdyniewiczów                                                     ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Marceli Franczyk od Krystyny i Józefa Szabla                                                    ks. Józef Korczyński (Szczecin)

Śp. Helena Pyrdoł od Elżbiety iAntoniego Łagos z rodz.                                          ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od sąsiadów Rusnarczyków                                                             ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od rodz. Gizickich z Krościenka                                        ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od chrześnicy Joli Kowalskiej z rodz.                                         o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Jan Klimek od rodz. Bielów                                                                                 ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od Andrzeja Ślazyk                                                                    ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Marii Wojnarowskiej                                                               ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

Śp. Maria Ząbek od Doroty i Antoniego Bawełkiewicz                                           ks. Krzyszof Faber (Opole)

 

 

 

 

 

 

Niedziela        23 czerwiec 2019

Śp. Jan Dora od Małgorzaty i Łukasza Turek z Gołkowic                                         ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od Andrzeja i Agnieszki Pawlus                                             ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od Leszka Dudy z rodz.                                                                       ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od Anny i Antoniego Kurzeja z rodz.                                      ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Romana Sułkowskiego                                                      ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Marceli Franczyk od Spółki Leśnej Łącko                                                                      ks. Józef Korczyński (Szczecin)

Śp. Helena Pyrdoł od Barbary i Grzegorza Legutko                                                ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od wnuka Pawła z narzeczoną                                                        ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od rodz. Zasuchów                                                           ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od Ryszarda Maludy z rodz.                                                       o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Jan Klimek od rodz. Klimków z Obidzy                                                               ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od Wandy z mężem i rodz. z N. Sacza                                      ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Ząbków z Kadeczki                                                                   ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

Śp. Maria Ząbek od Magdaleny i Krzysztofa Nowak z rodz.                                    ks. Krzyszof Faber (Opole)