Autokarowa parafialna pielgrzymka do Częstochowy – 25 sierpnia 2023 r.

Co roku 25 sierpnia wiele osób jedzie do Częstochowy na wejście Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę. By to ułatwić organizujemy autokary z naszej parafii. W programie czas na prywatną modlitwę oraz udział we Mszy Świętej na zakończenie Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej. Wyjazd o godz. 6.00 z parkingu przy kościele w Łącku. Koszt 80 zł., zapisy w kancelarii parafialnej (przy zapisie trzeba podać datę urodzenia, adres i numer telefonu).
Pielgrzymów, którzy wybierają się na całą pielgrzymkę zachęcamy by zapisali się na powrót na autokary organizowane przez naszą Parafię (mamy dla nich rabat, koszt biletu to 50 zł); zapisy w kancelarii parafialnej, sprawy organizacyjne – ks. Włodzimierz Chwałek