Intencje pogrzebowe.

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela        18 marca 2018

Śp. Antoni Bober od Barbary Pogwizd z rodz.                                  ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Antoni Bober od Łukasza Hejmej z rodz.                                    ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Antoni Bober od Anny i Józefa Zasadni                                      ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jan Górka od rodziny Mordarskich                                             ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Jan Górka od Stanisława Farona z rodz.                                     ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Poniedziałek   19 marca 2018

Śp. Antoni Bober od kuzynki Katarzyny Stec z mężem z Jazowska  ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Antoni Bober od Gondka z Czarnego Potoku                             ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Antoni Bober od Stanisława i Eweliny Zasadni                           ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jan Górka od Stanisława i Danuty Ligas z rodziną                      ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Jan Górka od kuzynki Marii Duda                                               ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Wtorek           20 marca 2018

Śp. Antoni Bober od Barbary i Jana Majerskich z rodz.                    ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Antoni Bober od kuzyna Wojciecha Hebdy z Jazowska              ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Antoni Bober od rodziny Janisz                                                   ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jan Górka od Stanisława i Danuty Ligas z rodziną                      ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Maria Myjak od Mateusza i Moniki                                           ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Środa              21 marca 2018

Śp. Antoni Bober od Moniki i Konrada Ząbek z rodz.                       ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Antoni Bober od rodz. Pogwizdów ze Szczawnika                     ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Antoni Bober od Józefa Pogwizd z rodziną                                ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jan Górka od sąsiadów Marii i Wojciecha Skut z rodz.               ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Maria Myjak od Rozalii i Jana Wąchała z Łącka                          ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Czwartek        22 marca 2018

Śp. Antoni Bober od Lucyny i Piotra Majerskich                               ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Antoni Bober od Józefa Potońca z rodziną                                 ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Antoni Bober od Stanisławy i Stanisława Bober                         ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jan Górka od sąsiadów Marii i Wojciecha Skut z rodz.              ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Maria Myjak od kierownika i pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Łącku            ks. Piotr Nowak

Piątek             23 marca 2018

Śp. Antoni Bober od Danuty i Stanisława Majerskich z Obidzy        ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Antoni Bober od Anieli Kurzeja z rodz. z Jazowska                     ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Antoni Bober od sąsiadów Kramarczyków                                 ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jan Górka od Agaty i Andrzeja Skut z rodz.                                 ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Maria Myjak od pracowników Działu Świadczeń Rodzinnych w Łącku  ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Sobota            24 marca 2018

Śp. Antoni Bober od Celiny i Stanisława Maciuszków                      ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Antoni Bober od Stanisławy i Józefa Cebula z rodz.                   ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Antoni Bober od Katarzyny i Marka Wigura z Limanowej          ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jan Górka od Krzysztofa i Marii Faron z Olszany                         ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Maria Myjak od przewodniczącego i członków Zespołu Interdyscyplinarnego w Łącku  ks. Piotr Nowak

Niedziela        25 marca 2018

Śp. Antoni Bober od Doroty i Antoniego Bawełkiewiczów              ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Antoni Bober od Stanisława Adamczyka z żoną i synem Arkadiuszem ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Antoni Bober od Antoniny Sydoriak                                           ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jan Górka od rodziny z Ustronia                                                 ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Maria Myjak od pracowników Urzędu Gminy w Łącku              ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)