Intencje pogrzebowe

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela        11 marca 2018

Śp. Antoni Bober od rodziny Kitów                                                        ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Antoni Bober od Jolanty i Andrzeja Kurzeja                                  ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Antoni Bober od Zofii i Stanisława Tkaczyków z Grywałdu        ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Antoni Bober od Ireny i Andrzeja Kurnyta z rodz.                        ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jan Górka od pracowników sklepu ABC w Obidzy                        ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Poniedziałek   12 marca 2018

Śp. Antoni Bober od Wiesława Lasyka z rodz.                                  ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Antoni Bober od Marii i Antoniego Zbozień                               ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Antoni Bober od Edyty i Michała Bober z rodz.                          ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jan Górka od Koła Pszczelarzy z Łącka                                        ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Jan Górka od rodziny Dziedziców z Łącka                                   ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Wtorek           13 marca 2018

Śp. Antoni Bober od rodziny Baziaków                                               ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Antoni Bober od Moniki i Piotra Piksa                                         ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Antoni Bober od Marka i Bernadety Dawiec z rodz.                  ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jan Górka od Bożeny i Andrzeja Duda z rodz.                             ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Jan Górka od Anny i Władysława Rdzawskich                            ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Środa              14 marca 2018

Śp. Antoni Bober od siostry Marii  z rodziną                                         ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Antoni Bober od Heleny Piksa                                                           ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Antoni Bober od Zofii Piksa                                                                ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jan Górka od Zofii i Czesława Chlipała z rodz. z Kamienicy        ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Jan Górka od Anny i Krzysztofa Szczepaniaków                             ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Czwartek        15 marca 2018

Śp. Antoni Bober od Alicji i Stanisława Owsianka                            ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Antoni Bober od Małgorzaty i Michała Bober z rodz.                ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Antoni Bober od Adama i Marty Piksa                                          ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jan Górka od Dariusza i Marii Myjak z rodz.                               ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Jan Górka od Danuty Łazarz                                                           ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Piątek             16 marca 2018

Śp. Antoni Bober od Pauliny Owsianka                                               ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Antoni Bober od Marii i Leszka Bober z rodz.                             ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Antoni Bober od Elżbiety i Stefana Sopata                                  ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jan Górka od Stanisława Sopaty z żoną                                        ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Jan Górka od Zofii Górskiej                                                             ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Sobota            17 marca 2018

Śp. Antoni Bober od Marii Biskup z rodz.                                             ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Antoni Bober od 35 Róży Mężczyzn zelatora Leszka Biskupa    ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Antoni Bober od Kingi i Kamila Zasadni                                         ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jan Górka od chrześnicy Teresy z rodz.                                           ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Jan Górka od rodziny Wierciaków ze Szczawnicy                         ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Niedziela        18 marca 2018

Śp. Antoni Bober od Barbary Pogwizd z rodz.                                  ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Antoni Bober od Łukasza Hejmej z rodz.                                    ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Antoni Bober od Anny i Józefa Zasadni                                      ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jan Górka od rodziny Mordarskich                                             ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Jan Górka od Stanisława Farona z rodz.                                     ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)