Zaproszenie na EDK

 

Rejon Ekstremalnej Drogi Krzyżowej w Łącku informuje, że 22 marca 2024 r. odbędzie się kolejna Ekstremalna Droga Krzyżowa. To szczególne wydarzenie rozpocznie się Mszą Świętą, w Kościele Parafialnym pw. św. Jana Chrzciciela w Łącku  w piątek, 22 marca o godz. 18.00. Kierując się słowami św. Jana Pawła II „Musicie od siebie wymagać”, przejdź 40 km w nocy samotnie lub w kilka osób i stań się pięknym człowiekiem. Idąc na szlak Ekstremalnej Drogi Krzyżowej, nasze kroki stawiamy obok stóp Jezusa, który niesie krzyż naszych win na Golgotę i wtedy rodzimy się na nowo. Poświęć swój czas, cierpienie i obecność Jezusowi. Rejon Łącki EDK opracował 10 tras, które mają różny stopień trudności. Zapoznaj się z informacjami na plakatach, a także na profilu Facebookowym „Ekstremalna Droga Krzyżowa Łącko”.