Wyjazd Młodzieży na Ogólnopolskie Spotkanie Młodych LEDNICA 2000

Organizujemy wyjazd autokarem na Ogólnopolskie Spotkanie Młodzieży na POLACH LEDNICKICH, które odbędzie się w sobotę 4 czerwca

Po dwuletniej obecności, tylko on-line, mamy możliwość spotkania się znów na żywo. Tegoroczne Spotkanie Młodych LEDNICA 2000 odbędzie się pod hasłem „Na krańce świata”. Za tymi słowami kryje się pragnienie Pana Jezusa, który posłał swoich uczniów do głoszenia Ewangelii. Widzimy, z jakim rozmachem realizował to wezwanie św. Paweł i wielu innych chcących żyć na wzór apostołów. Wiemy, że te słowa dotyczą także każdej i każdego z Was. Niech pomogą nam, również dziś, na nowo wybrać Chrystusa i umocnić się w wierze.

Wyjazd w piątek, 3 czerwca 2022 r., o godz. 21.00.  Spotkanie organizacyjne w czwartek o godz. 19.00 w Domu Katechetycznym.