"Pojawił się człowiek posłany przez Boga, Jan mu było na imię. Nie był on światłością, lecz został posłany aby zaświadczyć o światłości." J 1, 6.8 "Pojawił się człowiek posłany przez Boga, Jan mu było na imię. Nie był on światłością, lecz został posłany aby zaświadczyć o światłości." J 1, 6.8 "Pojawił się człowiek posłany przez Boga, Jan mu było na imię. Nie był on światłością, lecz został posłany aby zaświadczyć o światłości." J 1, 6.8 "Pojawił się człowiek posłany przez Boga, Jan mu było na imię. Nie był on światłością, lecz został posłany aby zaświadczyć o światłości." J 1, 6.8 "Pojawił się człowiek posłany przez Boga, Jan mu było na imię. Nie był on światłością, lecz został posłany aby zaświadczyć o światłości." J 1, 6.8

Zapraszamy młodych do wzięcia udziału w koncercie w 1 rocznicę ŚDM w TAURON Arenie Kraków – 29 lipca o godz. 18:00
Dodany: 15 lipca 2017 przez ADMINISTRATOR


Zapisy na koncert w kancelarii parafialnej. Koszt związany z transportem – 10 złotych. Wyjazd z Łącka o godz. 14:00. Liczba miejsc ograniczona.