ŚDM już za nami

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przeżycia tych wyjątkowych dni.

W czasie Tygodnia Misyjnego naszą parafię odwiedziło 34 Włochów z rejonu Rimini. Wraz z łącką młodzieżą przeżywali dzień turystyczny, pielgrzymkowy, dzień wspólnoty w Starym Sączu, jak również wzięli udział w Spotkaniu Kultur zorganizowanym we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Łącku. Był czas na wspólną modlitwę, był czas na zabawę, był czas na ognisko. Pielgrzymi zwiedzili też firmę “Owoc Łącki”.  Zachęcamy do obejrzenia zdjęć znajdujących się w Galerii. Po Tygodniu Misyjnym Włosi udali się do Krakowa. Nasza młodzież w liczbie 41 osób dołączyła do nich w piątek 29 lipca by wziąć udział w Drodze krzyżowej na Błoniach oraz w Czuwaniu modlitewnym oraz Mszy Posłania z Ojcem świętym w Brzegach.  Tam Papież Franciszek ogłosił, że kolejne Światowe Dni Młodzieży odbędą się w Panamie w 2019 roku.