Przed nami Prymicje

Swoje rekolekcje przed święceniami kapłańskimi rozpoczął diakon Piotr Myjak pochodzący z Łącka z Piechówki. W najbliższą sobotę 26 maja w tarnowskiej katedrze przyjmie święcenia kapłańskie. Powitanie księdza Prymicjanta będzie miało miejsce na granicy parafii Maszkowice-Łęgi o godz. 16.50. Następnie Prymicjant odprawi nabożeństwo majowe w kościele w Łącku o godz. 17.30, po czym uda się do domu rodzinnego. W przyszłą niedzielę Mszę świętą prymicyjną ks. Piotr odprawi w naszym kościele o godz. 11.00. Pół godziny wcześniej uroczyste przywitanie Prymicjanta w kościele i krótka akademia. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian do licznego udziału w tych jakże ważnych dla Parafii uroczystościach.
Jednocześnie informujemy, że ze względu na prymicje nie będzie Mszy świętej w Łącku o godz. 10.30 i 12.00 a na Szczereżu o godz. 11.15.