Intencje pogrzebowe

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela        26 sierpnia 2018

Śp. Józef Kasprzak od Renaty i Bogdana Myjak z Zagorzyna                       ks. Tomasz Mikosz

Śp. Mieczysław Leszko od kolegów z pracy syna Adriana z Danii                ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Mieczysław Leszko od Marii i Mieczysława Janczura                            ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Józef Wojtas od żony                                                                              ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Józef Wojtas od dzieci                                                                            ks. Stanisław Stańczyk (Częstochowa)

Poniedziałek  27 sierpnia 2018

Śp. Mieczysław Leszko od kolegi Mieczysława Czecha                               ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Mieczysław Leszko od Stefana Giba z Zagorzyna                                  ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Wtorek           28 sierpnia 2018

Śp. Mieczysław Leszko od Stanisława Majchrzaka z Łącka                          ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Mieczysław Leszko od Piotra i Danuty Cebula z rodz.                            ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Środa              29 sierpnia 2018

Śp. Mieczysław Leszko od siostrzeńca Czesława Wąchały z rodz.               ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Mieczysław Leszko od 30 Róży Mężów z Czerńca                                   ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Czwartek        30 sierpnia  2018

Śp. Mieczysław Leszko od Krystyny i Kazimierza Hrabia z Racławic                        ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Mieczysław Leszko od Marii i Kazimierza Rusnarczyk                            ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Piątek             31 sierpnia  2018

Sobota                       1 wrzenia  2018

Śp. Leonia Lasyk od pracowników działu stolarka budowlana okna fasadowe       ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Leonia Lasyk od sąsiadów Pustułków                                                    ks. Mariusz Bakalarz (Częstochowa)

Śp. Leonia Lasyk od koleżanek i kolegów z firmy PROSPONA                      ks. Tadeusz Gacia(Częstochowa)

Śp. Leonia Lasyk od Bożeny i Rafała Pogwizd z Czarnego Potoku               ks. Maksymilian Park (Częstochowa)

Śp. Józefa Sopata od syna Mieczysława z rodz.                                           Misje – Francja

Śp. Józefa Sopata od Michaliny Rusnak z rodz.                                            ks. Jerzy Bubułka (Francja)

Śp. Mieczysław Kozik od Rozalii i Franciszka Majerskich                             ks. Tomasz Szatanik (Częstochowa)

Niedziela        2 września 2018

Śp. Leonia Lasyk od sąsiadów Zboźniówz rodz.                                           ks. Mariusz Bakalarz (Częstochowa)

Śp. Leonia Lasyk od koleżanek i kolegów z firmy PROSPONA                      ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Leonia Lasyk od koleżanki Elżbiety                                                         ks. Maksymilian Park (Częstochowa)

Śp. Józefa Sopata od wnuczki Marty z mężem i prawnukami                       Misje – Francja

Śp. Józefa Sopata od Marii Rucińskiej z Woli Piskulinej                              ks. Jerzy Bubułka (Francja)

Śp. Mieczysław Kozik do Bogusławy i Mariusza Kozieńskich z rodz.            ks. Tomasz Szatanik (Częstochowa)