Intencje pogrzebowe

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela        12 sierpnia 2018

Śp. Rozalia Dybiec od Agaty z mężem i dziećmi z Włoch                 ks. Paweł Przybyło

Śp. Mieczysław Leszko od Grażyny i Andrzeja Rusnak                     ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Mieczysław Leszko od Wojciecha i Stanisławy Janczura z rodz.            ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Poniedziałek  13 sierpnia 2018

Śp. Rozalia Dybiec od Łukasza z Jawora z żoną i córką                    ks. Paweł Przybyło

Śp. Mieczysław Leszko od Dariusza i Marii Myjak z rodz.                ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Mieczysław Leszko od Piotra Janczury                                       ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Wtorek           14 sierpnia 2018

Śp. Rozalia Dybiec od rodz. Hojdów z Zabrzeży                                ks. Paweł Przybyło

Śp. Mieczysław Leszko od Joanny Wojnarowskiej z rodz. z Olszany            ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Mieczysław Leszko od Anny Majkrzak z rodz. z Kamienicy         ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Środa              15 sierpnia 2018

Śp. Mieczysław Leszko od Zofii i Mieczysława Leszko z rodz.          ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Mieczysław Leszko od sąsiada Jana Leszko z rodz.                    ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Czwartek        16 sierpnia  2018

Śp. Rozalia Dybiec od Bernadety z Boguszowa Gorc z mężem i synem       ks. Paweł Przybyło

Śp. Mieczysław Leszko od cioci Kunickiej z Czerńca                         ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Mieczysław Leszko od rodz. Cięciwów z Nowego Sącza             ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Piątek             17 sierpnia  2018

Śp. Mieczysław Leszko od Zofii i Stanisława Kunickich                   ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Mieczysław Leszko od Zofii Myjak z Kiczonek z rodz.                 ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Sobota                       18 sierpnia  2018

Śp. Rozalia Dybiec od rodz. Nykazów z Sieniawy                              ks. Paweł Przybyło

Śp. Mieczysław Leszko od Michała i Szymona Pogwizd                   ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Mieczysław Leszko od Kolegi Stefana Adamczyka z rodz.          ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Niedziela        19 sierpnia 2018

Śp. Rozalia Dybiec od siostry Zofii Mirek                                          ks. Paweł Przybyło

Śp. Mieczysław Leszko od Zofii i Andrzeja Szczepaniak                   ks. Piotr Nowak (WSD)

Śp. Mieczysław Leszko od Józefa i Justyny Leszko z Zabrzeży          ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)