Intencje pogrzebowe.

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Wtorek   3 kwietnia 2018

Śp. Jan Górka od Krystyny i Jana Pasiud                                          ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Jan Górka od sąsiadów Faronów                                                  ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Maria Myjak od Franciszka Młynarczyka                                    ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Maria Myjak od Zespołu Regionalnego „Górale Łąccy”            ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Antoni                                                                                                 bp Wiesław Lechowicz (Tarnów)

Środa  4 kwietnia 2018

Śp. Jan Górka od Marii i Stanisława Pasiud                                     ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Jan Górka od sąsiadów Faronów                                                  ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Maria Myjak od rodziny Mirotów                                                 ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Maria Myjak od Józefy i Wojciecha Piksa                                   ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Antoni                                                                                                 bp Wiesław Lechowicz (Tarnów)

Czwartek   5 kwietnia 2018

Śp. Jan Górka od Eweliny i Mateusza Pasiud                                      ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Jan Górka od Mieczysława Leszko z żoną i dziećmi                    ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Maria Myjak od Rozalii Mazuga i rodziny Golonków                 ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Maria Myjak od siostrzenicy Marii z rodziną z Kielc                   ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Antoni                                                                                                   bp Wiesław Lechowicz (Tarnów)

Piątek   6 kwietnia 2018

Śp. Jan Górka od Jadwigi i Józefa Wójcik z rodz.                              ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Jan Górka od rodziny ze Szczawy                                                   ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Maria Myjak od Ewy i Marka Hybel z rodziną                            ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Maria Myjak od Jadwigi i Józefa Kaczor z rodziną                    ks. Marek Tatar (UKSW)

Sobota   7 kwietnia 2018

Śp. Jan Górka od Józefy i Józefa z rodziną                                        ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Jan Górka od Józefa Leszko z żoną z Zabrzeży                          ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Maria Myjak od rodziny Zborowskich z Kanady                       ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Maria Myjak od Rady Gminy Łącko                                            ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Antoni                                                                                                bp Wiesław Lechowicz (Tarnów)

Niedziela   8 kwietnia 2018

Śp. Jan Górka od rodziny Pierzchałów z Mostek                              ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Jan Górka od Krzysztofa Leszko z rodziną z Łącka                    ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Maria Myjak od sąsiadów Zofii i Tadeusza Bołoz                       ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Maria Myjak od Heleny i Wincentego Wnęk                              ks. Marek Tatar (UKSW)