Intencje pogrzebowe – 24.11-01.12.2019

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela                                           24 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od Józefa Adamczyka ze Szczereża                                                                  ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Jan Baran od Bożeny i Piotra Wąchałów                                                                                  oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata  Jasiurkowska od właścicieli i prac. Delikatesy Centrum w Łącku                oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Szymona i Grażyny Jasiurkowskiej z rodziną                    ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Poniedziałek                                    25 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od chrześnicy Barbary z rodziną                                                                  ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Jan Baran od Elżbiety Biel z Jazowska                                                                                  oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od koleżanki Stanisławy i Andrzeja Dudy                               oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Bogdana i Bożeny Jasiurkowskich z rodziną                    ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Wtorek                                                               26 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od Marii Janczura z Zabrzeży                                                                          ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Jan Baran od rodziny Ligas ze Szczawnicy                                                                               oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Elżbiety i Tadeusza Kutwa                                                      oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Mieczysława i Marii Jasiurkowskich                                    ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Środa                                                   27 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od rodziny z Jaworzna                                                                                      ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Jan Baran od Pyrdołów z Zarzecza                                                                                            oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Anny i Roberta z Chełmca                                                      oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Katarzyny i Pawła Czepielik z rodziną                                 ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Czwartek                                            28 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od rodziny z Jaworzna                                                                                       ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Jan Baran od Katarzyny i Łukasza Popardów z Krakowa                                                      oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Kazimiery i Stanisława Dybiec                                               oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Ilony i Andrzeja z rodziną                                                       ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Piątek                                                  29 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od Justyny i Józefa Jawor z Krakowa                                                             ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Jan Baran od córki Marii Baran                                                                                                  oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Elżbiety i Antoniego Kurzeja                                                   oo. franciszkanie (Ukraina)

Sobota                                               30 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od rodziny Mrówków z Woli Piskulinej                                                          ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Jan Baran od córki Ewy Baran                                                                                                     oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Marii i Krzysztofa Krzywdzińskich                                         oo. franciszkanie (Ukraina)

Niedziela                                           1 grudnia 2019

śp. Janina Zygadło od wychowanków Henryka Stanisława Łazarz                                          ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Anna Pogwizd od siostry Marii z mężem i rodziną z Australii                                             o. Tymon Dolański (Ekwador)

śp. Jan Baran od syna Józefa z żoną                                                                                                oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od pracowników obsługi i nauczycieli Samorządowego
Przedszkola w Łącku                                                                                                                           oo. franciszkanie (Ukraina)