Intencje pogrzebowe – 17-24.11.2019

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela                                           17 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od chrześniaka Andrzeja z żoną                                                                         ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Jan Baran od kolegów z firmy „Linder” z Kłodnego                                                                 oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od chrześnicy Agaty                                                                          oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Zofii Stec z rodziną                                                                      ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Poniedziałek                                    18 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od Pawła i Magdaleny z rodziną                                                                         ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Jan Baran od Tadeusza i Krystyny Udziela                                                                                   oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska Joanny Kocoł z rodziną                                                                    oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Danuty Kałużnej                                                                          ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Wtorek                                                               19 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od Krzysztofa Wojnarowskiego z córką                                                          ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Jan Baran od koleżanek i kolegów córki Marysi z Gimnazjum i podstawówki                 oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od sąsiadki Heleny Mrówka z synem                                         oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od              Marzeny Setlak z rodziną                                            ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Środa                                                   20 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od Krzysztofa Faron z rodziną z Olszany                                                         ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Katarzyny Duda z rodziną                                                         oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od              Alicji i Franciszka Stec                                                   ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Czwartek                                            21 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od Kazimierza i Małgorzaty z rodziną                                                              ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Jan Baran od Zofii i Łukasza Udziela z Tylmanowej                                                                  oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Zofii Kołodziej                                                                               oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od              Agaty Potoniec                                                                  ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Piątek                                                  22 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od Kingi i Stanisława z córką Anastazją                                                          ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Jan Baran od Agaty i Józefa Tokarczyk z dziećmi                                                                   oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Jadwigi i Antoniego Sobczak                                                   oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Marii Mrówka z rodziną                                                            ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Sobota                                               23 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od Wiesławy i Zygmunta Dziedzina z rodziną                                               ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Jan Baran od Rusnarczyków z Pożóg                                                                                         oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od właścicieli i prac. Delikatesy Centrum w Łącku                oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Ignacego Farona i córki Pauliny                                             ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Niedziela                                           24 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od Józefa Adamczyka ze Szczereża                                                                  ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Jan Baran od Bożeny i Piotra Wąchałów                                                                                   oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata od właścicieli i prac. Delikatesy Centrum w Łącku                                            oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Szymona i Grażyny Jasiurkowskiej z rodziną                    ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)