Intencje pogrzebowe.

Niedziela        15 kwietnia 2018

Śp. Jan Górka od chrześniaka Michała Kurzeja z rodz.                   ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Jan Górka od sąsiadów Marii i Jacka Ligas                                ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Maria Myjak od Katarzyny i Jerzego Koza                                  ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Maria Myjak od Anny i Stanisława Jurkowskich z rodz.          ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jadwiga Kulpa od chrześnicy Marii z Krakowa                          ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Poniedziałek  16 kwietnia 2018

Śp. Jan Górka od chrześniaka Michała Kurzeja z rodz.                    ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Jan Górka od Stanisławy Kyrcz z rodz.                                         ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Maria Myjak od Jolanty i Zdzisława Zbozień                              ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Maria Myjak od OSP Łącko                                                            ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jadwiga Kulpa od rodz. Chronowskich                                        ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Wojciech                                                                                             bp Wiesław Lechowicz (Tarnów)

Wtorek           17 kwietnia 2018

Śp. Jan Górka od rodzin Szczepaniaków i Borowskich                    ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Jan Górka od Wiesławy i Józefa Majerskich z Obidzy               ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Maria Myjak od chrześnicy Jadwigi z mężem                            ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Maria Myjak od Ireny i Stanisława Owsianków                         ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jadwiga Kulpa od Anny i Stanisława Jurkowskich z rodz.      ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Wojciech                                                                                            bp Wiesław Lechowicz (Tarnów)

Środa              18 kwietnia 2018

Śp. Jan Górka od Janiny i Czesława Podobińskich                          ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Jan Górka od rodz. Chrupków z Obidzy                                      ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Maria Myjak od Joanny i Krzysztofa Sułkowskich z rodz.       ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Maria Myjak od firmy Owopol                                                      ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jadwiga Kulpa od opiekunek Ośrodka Pomocy Społecznej    ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Czwartek        19 kwietnia 2018

Śp. Jan Górka od Zdzisława i Kazimiery Celusta                            ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Jan Górka od przyjaciół córki Krystyny i Henryka                  ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Maria Myjak od Anny i Jerzego Gromala z rodz.                     ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Maria Myjak od Marii i Kazimierza Rusnarczyk z rodz.         ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jadwiga Kulpa od Haliny i Piotra z dziećmi z Paproci            ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Wojciech                                                                                           bp Wiesław Lechowicz (Tarnów)

Piątek             20 kwietnia 2018

Śp. Jan Górka od Piotra Banacha z rodz.                                          ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Jan Górka od kuzynki Heleny z Zagorzyna                               ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Maria Myjak od Stanisława Krawczyka z rodz.                        ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Maria Myjak od siostrzenicy Anny Adamczyk z rodz.            ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jadwiga Kulpa od OSP Czerniec                                                  ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Śp. Wojciech                                                                                           bp Wiesław Lechowicz (Tarnów)

Sobota                       21 kwietnia 2018

Śp. Jan Górka od Ewy i Zbigniewa Gajdów                                      ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Jan Górka od Marii Dora z synem                                               ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Maria Myjak od Barbary Zbozień z rodz. z Czerńca                 ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Maria Myjak od Henryka Zborowskiego                                    ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jadwiga Kulpa od Pauliny Legutko z rodz.                                ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)

Niedziela        22 kwietnia 2018

Śp. Jan Górka od sąsiadów Jana i Janiny Baran z rodz.                ks. Andrzej Legutko (Warszawa)

Śp. Jan Górka od Jana Mikołajczyka                                                 ks. Piotr Górecki (St. Wierzchowo)

Śp. Maria Myjak od Emerytów z Urzędu Gminy Łącko                 ks. Rafał Zborowski (Ukraina)

Śp. Maria Myjak od Anny i Adama Madziar z rodz.                       ks. Marek Tatar (UKSW)

Śp. Jadwiga Kulpa od siostrzenicy Marii z rodz.                             ks. Krzysztof Tyliszczak (Anglia)