Intencje pogrzebowe

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela            4 sierpnia 2019

Śp. Helena Słabaszewska od rodziny Polakiewiczów z Zabrzeży                              ks. Mariusz Bakalarz (Częstoch.)

Śp. Maria Ząbek od Zbigniewa Nowak z rodziną z firmy Eurpol                                ks. Jerzy Bętkowski (Częstochowa)

Śp. Jadwiga Kowalczyk od Ireny                                                                                      ks. Robert Wyciech (Częstochowa)

Śp. Władysława Szczepaniak od sąsiada Aleksandra Kurzei z rodziną                   ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Jerzy Szczypta od sąsiadów: Izabeli i Pawła Mrówka                                             ks. Krzysztof Gryz (Częstochowa)

Śp. Jerzy Szczypta od koleżanek i kolegów ze SP                                                          ks. Maksymilian Park (Częstoch.)

Śp. Stanisław Ząbek od Pauliny i Wojciecha Rusnarczyk                                             ks. Tomasz Berenda (Częstoch.)

Śp. Stanisław Ząbek od Anny i Roberta Zabrzeskich z rodziną                                  ks. Marek Kujawski  (Radom)

Śp. Stanisław Ząbek  od rodziny Put                                                                                ks. Mariusz Bakalarz (Częstoch.)

Śp. Maria Sopata od Renaty i Daniela Domek z rodziną                                               ks. Robert Woźniak (Częstoch.)

Śp. Maria Sopata od wnuka Artura                                                                                        O. Paweł (Ukraina)

Śp. Maria Sopata od rodziny Maciuszków z Olszany                                                    ks. Jacek Michalewski (Częstoch.)

Śp. Władysław Piksa od rodziny Wańczyków z Nowego Sącza                                                  O. Bogdan (Ukraina)

Śp. Władysław Piksa od Elżbiety i Tadeusza Brzeczek z rodziną                                 ks. Piotr Zborowski (Częstoch.)

Śp. Władysław Piksa od Alicji i Andrzeja Szkaradek                                                      ks. Zbigniew Gełdon (Pelplin)

Śp. Krzysztof Biel od przyjaciół z Krakowa                                                                         O. Świętosław (Ukraina)

Śp. Krzysztof Biel od rodziny Podobińskich z Jazowska                                                ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Krzysztof Biel od Zosi i Alka Grelów z rodziną                                                          ks. Lucjan Bartkowiak (Kraków )

Śp. Józefa Klag od Janiny i Magdaleny Klag                                                                   ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Franciszek Zborowski od  kuzynki Małgorzaty Adamczyk z rodziną                                 O. Romuald(Ukraina)

Śp. Franciszek Zborowski od sąsiadki Jarkowej z synem                                             ks. Franciszek Sikora (Rzeszów)

Śp. Franciszek Zborowski od siostry Michaliny z rodziną                                            ks. Ivo Stronckis (Częstochowa)

Śp. Franciszek Zborowski od Krystyny i Tadeusza Gurgul                                            ks. Tomasz Słowik (Niemcy)

Śp. Franciszek Walkosz od rodziny Rompalskich                                                           ks. Robert Wyciech (Częstoch.)

Śp. Franciszek Walkosz od rodziny Jasińskich                                                                ks. Jerzy Bętkowski (Częstoch.)

Śp. Franciszek Walkosz od koleżanek i kolegów z firmy Marekx                                ks. Krzysztof Faber (Opole)

Śp. Józef Faron od Marii i Wiesława Faron                                                                    ks. Stanisław Bukowski (Częstoch.)

 

Poniedziałek                    5 sierpnia 2019

Śp. Helena Słabaszewska od Marii i Henryka Dybiec z rodziną                                 ks. Mariusz Bakalarz (Częstoch.)

Śp. Maria Kawecka od Rozalii i Mieczysława Matusiewicz z rodziną                         ks. Konrad Kupiec (poza parafią)

Śp. Maria Ząbek od Zbigniewa Nowak z rodziną z firmy Eurpol                                ks. Jerzy Bętkowski (Częstochowa)

Śp. Jadwiga Kowalczyk od Ireny                                                                                                            ks. Robert Wyciech (Częstochowa)

Śp. Władysława Szczepaniak od Małgorzaty i Tadeusza Pokrzyk                              ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Jerzy Szczypta od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej                       ks. Krzysztof Gryz (Częstochowa)

Śp. Jerzy Szczypta od koleżanek i kolegów ze SP                                                          ks. Maksymilian Park (Częstoch.)

Śp. Stanisław Ząbek od Józefa i Marii Łazarz z rodziną                                             ks. Tomasz Berenda (Częstoch.)

Śp. Stanisław Ząbek od Barbary i Przemysława Babik                                                   ks. Marek Kujawski  (Radom)

Śp. Stanisław Ząbek od Stanisława Babika                                                                     ks. Mariusz Bakalarz (Częstoch.)

Śp. Maria Sopata od Jana Farona z rodziną                                                                        ks. Robert Woźniak (Częstoch.)

Śp. Maria Sopata od Stanisławy Babuśka                                                                           O. Paweł (Ukraina)

Śp. Maria Sopata od Elżbiety i Tadeusza Słabaszewskich                                            ks. Jacek Michalewski (Częstoch.)

Śp. Władysław Piksa od Teresy i Ryszarda Durlak z Nowego Sącza                         O. Bogdan (Ukraina)

Śp. Władysław Piksa od Tadeusza Myjaka z Kiczni z rodziną                                      ks. Piotr Zborowski (Częstoch.)

Śp. Władysław Piksa od Magdaleny i Stanisława Talar                                                ks. Zbigniew Gełdon (Pelplin)

Śp. Krzysztof Biel od przyjaciół z Krakowa                                                                         O. Świętosław (Ukraina)

Śp. Krzysztof Biel od rodziny Steców z Nowego Sącza                                                 ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Krzysztof Biel od kolegi Zdzisława Wójcik z rodziną                                              ks. Lucjan Bartkowiak (Kraków )

Śp. Józefa Klag od Wandy i Stanisława Dybiec z rodziną                                             ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Franciszek Zborowski od  Stanisława Gałysa z rodziną z Łącka                           O. Romuald(Ukraina)

Śp. Franciszek Zborowski od Zofii Czech                                                                        ks. Franciszek Sikora (Rzeszów)

Śp. Franciszek Zborowski od Ewy i Jerzego Zborowskich z rodziną                           ks. Ivo Stronckis (Częstochowa)

Śp. Franciszek Zborowski od Teresy Wojtas z rodziną                                                  ks. Tomasz Słowik (Niemcy)

Śp. Franciszek Walkosz od Kingi i Grzegorza Lizoń z dziećmi                                       ks. Robert Wyciech (Częstoch.)

Śp. Franciszek Walkosz od rodziny Chruślińskich                                                          ks. Jerzy Bętkowski (Częstoch.)

Śp. Franciszek Walkosz od Moniki i Marka Adamczyk                                                  ks. Krzysztof Faber (Opole)

Śp. Józef Faron od Stanisławy i Józefa Bober z Jazowska                                           ks. Stanisław Bukowski (Częstoch.)

 

Wtorek                6 sierpnia 2019

Śp. Maria Kawecka od kuzyna Stanisława i żony Jadwigi z rodziną                          ks. Konrad Kupiec (poza parafią)

Śp. Jerzy Szczypta od teściowej Bożeny Pawlik                                                            ks. Maksymilian Park (Częstoch.)

Śp. Stanisław Ząbek od teściowej                                                                                   ks. Marek Kujawski  (Radom)

Śp. Stanisław Ząbek od sąsiadów Adamczyków                                                           ks. Mariusz Bakalarz (Częstoch.)

Śp. Maria Sopata od Józefy i Józefa Adamczyk z rodziną                                             O. Paweł (Ukraina)

Śp. Maria Sopata od Janiny i Marii Pomietło                                                                 ks. Jacek Michalewski (Częstoch.)

Śp. Władysław Piksa od Ireny i Andrzeja Piksa z rodziną z Sosnowca                                    O. Bogdan (Ukraina)

Śp. Władysław Piksa od Stefana Myjaka z Zabrzeży                                                     ks. Piotr Zborowski (Częstoch.)

Śp. Władysław Piksa od Marii i Tadeusza Faron z Łącka                                              ks. Zbigniew Gełdon (Pelplin)

Śp. Krzysztof Biel od Gabrieli Warzecha                                                                             O. Świętosław (Ukraina)

Śp. Krzysztof Biel od Leszko Władysława z rodziną                                                     ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Krzysztof Biel od rodziny Rusnaków                                                                             ks. Lucjan Bartkowiak (Kraków )

Śp. Józefa Klag od Stanisławy Dybiec                                                                              ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Franciszek Zborowski od  Heleny Zborowskiej                                                        O. Romuald(Ukraina)

Śp. Franciszek Zborowski od rodziny Szczepaniaków                                                  ks. Franciszek Sikora (Rzeszów)

Śp. Franciszek Zborowski od Jana i Teresy Hilger z rodziną                                        ks. Ivo Stronckis (Częstochowa)

Śp. Franciszek Zborowski od Doroty i Tomasza Ćwikowskich z rodziną                   ks. Tomasz Słowik (Niemcy)

Śp. Franciszek Walkosz od Antoniego i Jadwigi Sobczak                                             ks. Robert Wyciech (Częstoch.)

Śp. Franciszek Walkosz od  Małgorzaty Szymańskiej                                                    ks. Jerzy Bętkowski (Częstoch.)

Śp. Franciszek Walkosz od Stanisławy Ciesielki                                                             ks. Krzysztof Faber (Opole)

Śp. Józef Faron od Małgorzaty i Michała Bober z Jazowska                                       ks. Stanisław Bukowski (Częstoch.)

 

Środa                    7 sierpnia 2019

Śp. Maria Kawecka od Zofii Wlezień z rodziną                                                              ks. Konrad Kupiec (poza parafią)

Śp. Jerzy Szczypta od babci Janiny Pawlik                                                                      ks. Maksymilian Park (Częstoch.)

Śp. Stanisław Ząbek od Małgorzaty Pustułka z rodziną                                                ks. Marek Kujawski  (Radom)

Śp. Stanisław Ząbek od Skutów z Maszkowic                                                               ks. Mariusz Bakalarz (Częstoch.)

Śp. Maria Sopata od Józefy i Józefa Adamczyk z rodziną                                             O. Paweł (Ukraina)

Śp. Maria Sopata od Marka Florian z rodziną                                                               ks. Jacek Michalewski (Częstoch.)

Śp. Władysław Piksa od cioci Stefy, cioci Cesi i Steni ze Środy Śląskiej                                O. Bogdan (Ukraina)

Śp. Władysław Piksa od sąsiadów Ochodów                                                                  ks. Piotr Zborowski (Częstoch.)

Śp. Władysław Piksa od Marii i Wiesława Myjak z Zagorzyna                                     ks. Zbigniew Gełdon (Pelplin)

Śp. Krzysztof Biel od Janiny i Stanisława Klimek                                                             O. Świętosław (Ukraina)

Śp. Krzysztof Biel od Józefa Biela z Nowego Sącza                                                        ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Krzysztof Biel od rodziny Babuśków                                                                             ks. Lucjan Bartkowiak (Kraków )

Śp. Józefa Klag od Adama Dudka z rodziną                                                                    ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Franciszek Zborowski od  Barbary i Michała Zborowskich                                   O. Romuald(Ukraina)

Śp. Franciszek Zborowski od Zofii i Jana Florian                                                            ks. Franciszek Sikora (Rzeszów)

Śp. Franciszek Zborowski od Krystyny Sawina z synem                                               ks. Ivo Stronckis (Częstochowa)

Śp. Franciszek Zborowski od Elżbiety i Zdzisława Baziak z rodziną                            ks. Tomasz Słowik (Niemcy)

Śp. Franciszek Walkosz od chrześnicy Danuty Rams z rodziną                                   ks. Robert Wyciech (Częstoch.)

Śp. Franciszek Walkosz od kuzynek ze Szlachtowej                                                     ks. Jerzy Bętkowski (Częstoch.)

Śp. Franciszek Walkosz od brata Jana z rodziną                                                           ks. Krzysztof Faber (Opole)

Śp. Józef Faron od Jadwigi i Antoniego Hilgier                                                          ks. Stanisław Bukowski (Częstoch.)

 

Czwartek            8 sierpnia  2019

Śp. Maria Kawecka od sąsiadów Zofii i Jana Florian                                                     ks. Konrad Kupiec (poza parafią)

Śp. Jerzy Szczypta od Piotra Pawlik                                                                                 ks. Maksymilian Park (Częstoch.)

Śp. Zofia Gromala od koleżanek córki Krystyny z firmy Tompex                                ks. Paweł Przybyło (poza parafią)

Śp. Stanisław Ząbek od kolegi Ignacego Cebula z rodziną                                          ks. Marek Kujawski  (Radom)

Śp. Stanisław Ząbek od rodziny Zasuchów                                                                     ks. Mariusz Bakalarz (Częstoch.)

Śp. Maria Sopata od Barbary i Adama Potoczek z rodziną                                           O. Paweł (Ukraina)

Śp. Maria Sopata od Józefy Gromala z rodziną                                                             ks. Jacek Michalewski (Częstoch.)

Śp. Władysław Piksa od Krzysztofa Gałysa z rodziną z Zabrzeży                                               O. Bogdan (Ukraina)

Śp. Władysław Piksa od Krystyny i Tadeusza Gurgul                                                    ks. Piotr Zborowski (Częstoch.)

Śp. Władysław Piksa od Marii i Tadeusza Faron ze Szczereża                                    ks. Zbigniew Gełdon (Pelplin)

Śp. Krzysztof Biel od Ewy i Cypriana Kołodziej                                                                O. Świętosław (Ukraina)

Śp. Krzysztof Biel od Marzeny Biel z Nowego Sącza                                                     ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Krzysztof Biel od Małgorzaty i Pawła Łazarz                                                               ks. Lucjan Bartkowiak (Kraków )

Śp. Józefa Klag od sąsiadów Majewskich                                                                       ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Franciszek Zborowski od  rodziny Gadzina z USA                                                    O. Romuald(Ukraina)

Śp. Franciszek Zborowski od Małgorzaty i Pawła Szlęk                                                ks. Franciszek Sikora (Rzeszów)

Śp. Franciszek Zborowski od Starosądeckich Maurerów                                             ks. Ivo Stronckis (Częstochowa)

Śp. Franciszek Zborowski od rodziny Kałużnych z Krakowskiej                                   ks. Tomasz Słowik (Niemcy)

Śp. Franciszek Walkosz od Stanisława Zaziąbło z rodziną                                            ks. Robert Wyciech (Częstoch.)

Śp. Franciszek Walkosz od rodziny Wojaków z Muszyny                                             ks. Jerzy Bętkowski (Częstoch.)

Śp. Franciszek Walkosz od Katarzyny Obodzińskiej z mężem                                     ks. Krzysztof Faber (Opole)

Śp. Józef Faron od Jana i Barbary z Krościenka                                                            ks. Stanisław Bukowski (Częstoch.)

 

Piątek                  9 sierpnia 2019

Śp. Maria Kawecka od sąsiadów Małgorzaty i Pawła Szlęk                                         ks. Konrad Kupiec (poza parafią)

Śp. Jerzy Szczypta od Adama Mrówka                                                                            ks. Maksymilian Park (Częstoch.)

Śp. Zofia Gromala od Elżbiety i Andrzeja Sopata                                                           ks. Paweł Przybyło (poza parafią)

Śp. Stanisław Ząbek od kolegi z klasy Lasyka Wiesława                                               ks. Marek Kujawski  (Radom)

Śp. Stanisław Ząbek od Zofii Stanisława Kurzejów z Wolaków                                  ks. Mariusz Bakalarz (Częstoch.)

Śp. Maria Sopata od Marii i Adama Tomczyk                                                                    O. Paweł (Ukraina)

Śp. Maria Sopata od sąsiadów: Marii i Stanisława Pyrdoł  z rodziną                        ks. Jacek Michalewski (Częstoch.)

Śp. Władysław Piksa od Sopatów z Brzegu                                                                        O. Bogdan (Ukraina)

Śp. Władysław Piksa od Jana Majerskiego z Łącka                                                       ks. Piotr Zborowski (Częstoch.)

Śp. Władysław Piksa od Wojciecha Rdzawskiego z rodziną                                        ks. Zbigniew Gełdon (Pelplin)

Śp. Krzysztof Biel od Doroty Boguckiej z dziećmi                                                           O. Świętosław (Ukraina)

Śp. Krzysztof Biel od Małgorzaty i Krzysztofa Biel z Nowego Sącza                           ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Krzysztof Biel od Sylwestra Cebuli                                                                                ks. Lucjan Bartkowiak (Kraków )

Śp. Józefa Klag od sąsiadów Trembeckich                                                                      ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Franciszek Zborowski od  Józefy i Józefa Gawron z Barcic                                   O. Romuald(Ukraina)

Śp. Franciszek Zborowski od rodziny Jadwigi i Stanisława Ząbek                              ks. Franciszek Sikora (Rzeszów)

Śp. Franciszek Zborowski od Heleny i Andrzeja z rodziną                                            ks. Ivo Stronckis (Częstochowa)

Śp. Franciszek Zborowski od Małgorzaty i Jana Biel z Jazowska                                 ks. Tomasz Słowik (Niemcy)

Śp. Franciszek Walkosz od Bożeny Marek z rodziną                                                     ks. Robert Wyciech (Częstoch.)

Śp. Franciszek Walkosz od córki z rodziną                                                                      ks. Jerzy Bętkowski (Częstoch.)

Śp. Franciszek Walkosz od chrześnicy Małgorzaty                                                      ks. Krzysztof Faber (Opole)

Śp. Józef Faron od Anny i Juliana Poparda                                                                   ks. Stanisław Bukowski (Częstoch.)

 

Sobota                 10 sierpnia 2019

Śp. Jerzy Szczypta od Sławomira Najduch z rodziną                                                    ks. Maksymilian Park (Częstoch.)

Śp. Stanisław Ząbek od Katarzyny i Pawła Czepielik z rodziną                                  ks. Marek Kujawski  (Radom)

Śp. Stanisław Ząbek  od rodziny Maciuszków ze Szczereża                                        ks. Mariusz Bakalarz (Częstoch.)

Śp. Maria Sopata od Pawła i Agnieszki Babuśka z rodziną                                           O. Paweł (Ukraina)

Śp. Maria Sopata od rodziny Staniszów z Zabrzeży                                                      ks. Jacek Michalewski (Częstoch.)

Śp. Władysław Piksa od Spółdzielni Ogrodniczej Ziemi Sądeckiej w N. Sączu  O. Bogdan (Ukraina)

Śp. Władysław Piksa od Józefy i Michała Rdzawskich z rodziną                                  ks. Piotr Zborowski (Częstoch.)

Śp. Władysław Piksa od Marty i Stanisława Jawor z rodziną                                       ks. Zbigniew Gełdon (Pelplin)

Śp. Krzysztof Biel od Elżbiety i Czesława Leszko                                                             O. Świętosław (Ukraina)

Śp. Krzysztof Biel od dyrekcji, pracowników grona ped. SP w Maszkowicach         ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Krzysztof Biel od kolegów i koleżanek Justyny z gimnazjum                             ks. Lucjan Bartkowiak (Kraków )

Śp. Józefa Klag od Leona Maurera                                                                                   ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Franciszek Zborowski od  chrześnicy Anny                                                                O. Romuald(Ukraina)

Śp. Franciszek Zborowski od rodziny Wleźniów                                                            ks. Franciszek Sikora (Rzeszów)

Śp. Franciszek Zborowski od rodziny Jakubów                                                              ks. Ivo Stronckis (Częstochowa)

Śp. Franciszek Zborowski od Beaty i Ryszarda Ząbek                                                   ks. Tomasz Słowik (Niemcy)

Śp. Franciszek Walkosz od Kowalczyków z dziećmi                                                      ks. Robert Wyciech (Częstoch.)

Śp. Franciszek Walkosz od córki z rodziną                                                                      ks. Jerzy Bętkowski (Częstoch.)

Śp. Franciszek Walkosz od braci Lizoniów  z żonami                                                     ks. Krzysztof Faber (Opole)

Śp. Józef Faron od rodziny Zbozień z Bieszczad                                                           ks. Stanisław Bukowski (Częstoch.)

Niedziela            11 sierpnia 2019

Śp. Jerzy Szczypta od Zofii Szczepaniak                                                                          ks. Maksymilian Park (Częstoch.)

Śp. Stanisław Ząbek od Marii i Mieczysława Jasiurkowskich                                     ks. Marek Kujawski  (Radom)

Śp. Stanisław Ząbek od Jadwigi i Jana Mularczyk                                                         ks. Mariusz Bakalarz (Częstoch.)

Śp. Maria Sopata od Ewy Paszkiewicz z rodziną                                                              O. Paweł (Ukraina)

Śp. Maria Sopata od Heleny i Wojciecha z Krościenka                                                ks. Jacek Michalewski (Częstoch.)

Śp. Władysław Piksa od Magdaleny i Jana Golonki                                                        O. Bogdan (Ukraina)

Śp. Władysław Piksa od Doroty i Tomasza Ćwikowskich                                             ks. Piotr Zborowski (Częstoch.)

Śp. Władysław Piksa od Jadwigi i Jana Stec z Zabrzeży                                                ks. Zbigniew Gełdon (Pelplin)

Śp. Krzysztof Biel od Pauliny i Rafała Leszko                                                                    O. Świętosław (Ukraina)

Śp. Krzysztof Biel od kuzynki Renaty                                                                               ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Krzysztof Biel od rodziny Tomaszków z Maszkowic                                                               ks. Lucjan Bartkowiak (Kraków )

Śp. Józefa Klag od Moniki i Krzysztofa Duda z rodziną                                                 ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Franciszek Zborowski od Nowaków z Maszkowic                                                   O. Romuald(Ukraina)

Śp. Franciszek Zborowski od Marii i Henryka Łazarzów                                              ks. Franciszek Sikora (Rzeszów)

Śp. Franciszek Zborowski od Stefana Matusiewicza z żon                                         ks. Ivo Stronckis (Częstochowa)

Śp. Franciszek Zborowski od Marioli i Adama Talarczyk                                             ks. Tomasz Słowik (Niemcy)

Śp. Franciszek Walkosz od rodziny Łomnickich                                                            ks. Robert Wyciech (Częstoch.)

Śp. Franciszek Walkosz od syna Darka z rodziną                                                          ks. Jerzy Bętkowski (Częstoch.)

Śp. Franciszek Walkosz od braci Lizoniów z żonami                                                     ks. Krzysztof Faber (Opole)

Śp. Józef Faron od kolegi Staszka z Kiczni                                                                    ks. Stanisław Bukowski (Częstoch.)