Intencje pogrzebowe

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela        28 lipca 2019

Śp. Helena Pyrdoł od wnuczki Gabrieli i Arkadiusza                                                ks. Józef Korczyński (Szczecin)

Śp. Helena Słabaszewska od wnuczki Jolanty z mężem i córeczką                          ks. Jacek Michalewski (Częstoch.)

Śp. Helena Słabaszewska od Marii i Kazimierza Rusnarczyk                                   ks. Mariusz Bakalarz (Częstoch.)

Śp. Jan Klimek od kolegów Ignaca z pracy                                                               ks. Konrad Kupiec (poza paraf.)

Śp. Maria Ząbek od „Górka Szczereż”                                                                      ks. Mariusz Gryz (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od wnuków: Kamila i Patryka                                                        ks. Jerzy Bętkowski (Częstochowa)

Śp. Jadwiga Kowalczyk od Jadwigi Bobak z Zakopanego                                         ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Jadwiga Kowalczyk od Ireny                                                                               ks. Robert Wyciech (Częstochowa)

Śp. Władysława Szczepaniak od Romana Myjak z rodziną                                       ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Władysława Szczepaniak od kuzynki Zofii Obrzud z rodziną                              ks. Stanisław Bukowski (Częstoch.)

Śp. Władysława Szczepaniak od wnuka Marcina z rodziną                                      ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Jadwiga Ścianek od Anety i Wojciech Faron z Kamienicy                                  ks. Maksymilian Park (Częstoch.)

Śp. Jadwiga Ścianek od Krystyny  Jana Lipień                                                          ks. Andrzej Bezkorowojny(Ukrain)

Śp. Jerzy Szczypta od kolegi Mateusza Głód                                                            ks. Krzysztof Gryz (Częstochowa)

Śp. Stanisław Ząbek od sąsiadów Zboźniów                                                            ks. Tomasz Berenda (Częstoch.)

Śp. Stanisław Ząbek od córki Agnieszki z rodziną                                                    ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Sopata od sąsiadów Jarków z Krakowskiej                                              ks. Robert Woźniak (Częstoch.)

Śp. Maria Sopata od Jadwigi i Stanisława Gałysa                                                    O. Paweł (Ukraina)

Śp. Władysław Piksa od bratanicy Kingi z rodziną                                                   O. Bogdan (Ukraina)

Śp. Krzysztof Biel od Holów z Krakowa                                                                     O. Świętosław (Ukraina)

Śp. Franciszek Zborowski od wnuczki Marii z rodziną z Mszany                              O. Romuald(Ukraina)

Śp. Franciszek Zborowski od wnuczki Zofii Garwol z rodziną                                      ks. Franciszek Sikora (Rzeszów)

 

Poniedziałek              29 lipca 2019

Śp. Helena Pyrdoł od wnuka Marcina                                                                      ks. Józef Korczyński (Szczecin)

Śp. Helena Słabaszewska od Marii Kaźmierskiej z Krościenka                                 ks. Jacek Michalewski (Częstoch.)

Śp. Helena Słabaszewska od Mirosławy i Józefa Koza                                             ks. Mariusz Bakalarz (Częstoch.)

Śp. Jan Klimek od Marty i Grzegorza Podgórni                                                         ks. Konrad Kupiec (poza paraf.)

Śp. Maria Ząbek od rodziny Adamczyków i Majewskich                                          ks. Mariusz Gryz (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Urszuli i Wiesława Mucha z rodziną                                        ks. Jerzy Bętkowski (Częstochowa)

Śp. Jadwiga Kowalczyk od Zofii Chlipała z Zagorzyna                                             ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Jadwiga Kowalczyk od Ireny                                                                                ks. Robert Wyciech (Częstochowa)

Śp. Władysława Szczepaniak od Melchiora Niedojad z rodziną z Lubomierza         ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Władysława Szczepaniak od Grażyny i Andrzeja Rusnak z rodziną                    ks. Stanisław Bukowski (Częstoch.)

Śp. Władysława Szczepaniak od wnuka Tomasza z narzeczoną                              ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Jadwiga Ścianek od Zbigniewa i Bożeny Faron z Jazowska                                ks. Maksymilian Park (Częstoch.)

Śp. Jadwiga Ścianek od szwagierki Rozalii z rodziną                                                ks. Andrzej Bezkorowojny(Ukrain)

Śp. Jerzy Szczypta od Jana Głód z rodziną                                                                ks. Krzysztof Gryz (Częstochowa)

Śp. Stanisław Ząbek od Marii i Marka Floriana z rodziną                                        ks. Tomasz Berenda (Częstoch.)

Śp. Stanisław Ząbek od córki Agnieszki z rodziną                                                    ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Sopata od Moniki i Marka Jurkowskich z rodziną                                    ks. Robert Woźniak (Częstoch.)

Śp. Maria Sopata od Marii i Mariana Klimczak                                                        O. Paweł (Ukraina)

Śp. Władysław Piksa od bratanka Konrada                                                              O. Bogdan (Ukraina)

Śp. Krzysztof Biel od Marii Oleksiak z Krakowa                                                       O. Świętosław (Ukraina)

Śp. Franciszek Zborowski od  Janczurów z Czerńca                                                  O. Romuald(Ukraina)

Śp. Franciszek Zborowski od  Jadwigi i Jana Zborowskich z rodziną                          ks. Franciszek Sikora (Rzeszów)

 

Wtorek           30 lipca 2019

Śp. Helena Pyrdoł od wnuka Filipa                                                                               ks. Józef Korczyński (Szczecin)

Śp. Helena Słabaszewska od Władysławy, Stanisława i Pawła Potoniec                ks. Jacek Michalewski (Częstoch.)

Śp. Helena Słabaszewska od firmy OWOPOL                                                             ks. Mariusz Bakalarz (Częstoch.)

Śp. Jan Klimek od Dyrekcji Przedszkola Niepublicznego PROMYCZEK                     ks. Konrad Kupiec (poza paraf.)

Śp. Maria Ząbek od Katarzyny i Sławomira Najduch z rodziną                                 ks. Mariusz Gryz (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Anny i Mariusza Maciuszek                                                      ks. Jerzy Bętkowski (Częstochowa)

Śp. Jadwiga Kowalczyk od Marii Sopata z rodziną z Wietrznic                                 ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Jadwiga Kowalczyk od Ireny                                                                               ks. Robert Wyciech (Częstochowa)

Śp. Władysława Szczepaniak od Marii Gromala                                                           ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Władysława Szczepaniak od Agaty i Huberta Dudzik                                         ks. Stanisław Bukowski (Częstoch.)

Śp. Władysława Szczepaniak od rodziny Tadeusza Ogieli                                       ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Jadwiga Ścianek od syna Piotra                                                                         ks. Maksymilian Park (Częstoch.)

Śp. Jerzy Szczypta od kuzynki Anny z mężem i dziećmi                                            ks. Krzysztof Gryz (Częstochowa)

Śp. Stanisław Ząbek od Marii i Marka Floriana z rodziną                                        ks. Tomasz Berenda (Częstoch.)

Śp. Stanisław Ząbek od córki Agnieszki z rodziną                                                    ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Sopata od Jadwigi Jurkowskiej z rodziną                                                 ks. Robert Woźniak (Częstoch.)

Śp. Maria Sopata od Stanisławy Podobińskiej z rodziną                                          O. Paweł (Ukraina)

Śp. Władysław Piksa od Łąckiego Banku Spółdzielczego                                         O. Bogdan (Ukraina)

Śp. Krzysztof Biel od Barbary i Szczepana Kurpiszów                                               O. Świętosław (Ukraina)

Śp. Franciszek Zborowski od  OSP Maszkowice                                                        O. Romuald(Ukraina)

Śp. Franciszek Zborowski od Wojciecha i Justyny Węglarz z Mszany G.                   ks. Franciszek Sikora (Rzeszów)

 

Środa              31 lipca 2019

Śp. Helena Pyrdoł od wnuka Błażeja                                                                            ks. Józef Korczyński (Szczecin)

Śp. Helena Słabaszewska od Marii i Stanisława Zbozień                                           ks. Mariusz Bakalarz (Częstoch.)

Śp. Jan Klimek od Michaliny i Tadeusza Tomaszek                                                 ks. Konrad Kupiec (poza paraf.)

Śp. Maria Ząbek od Elżbiety Cichy                                                                            ks. Jerzy Bętkowski (Częstochowa)

Śp. Jadwiga Kowalczyk od Ireny                                                                               ks. Robert Wyciech (Częstochowa)

Śp. Władysława Szczepaniak od Moniki i Janusza Bednarz z Zagorzyna                 ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Jerzy Szczypta od rodziny Udzielów z Kamienicy                                                ks. Krzysztof Gryz (Częstochowa)

Śp. Stanisław Ząbek od kolegi Józefa Szajdla z klasy                                               ks. Tomasz Berenda (Częstoch.)

Śp. Stanisław Ząbek od córki Agnieszki z rodziną                                                    ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Sopata od rodziny Tokarzów i Józefy Myjak z rodziną                                ks. Robert Woźniak (Częstoch.)

Śp. Maria Sopata od Doroty i Wacława Majerskich                                                 O. Paweł (Ukraina)

Śp. Władysław Piksa od Łąckiego Banku Spółdzielczego                                        O. Bogdan (Ukraina)

Śp. Krzysztof Biel od rodziny Kowalików                                                                  O. Świętosław (Ukraina)

Śp. Franciszek Zborowski od Koła Gospodyń z Maszkowic                                      O. Romuald(Ukraina)

Śp. Franciszek Zborowski od córki Krystyny                                                                   ks. Franciszek Sikora (Rzeszów)

 

Czwartek        1 sierpnia  2019

Śp. Helena Słabaszewska od członków Parafialnego Zespołu Caritas                    ks. Mariusz Bakalarz (Częstoch.)

Śp. Jan Klimek od rodziny Pachutów                                                                        ks. Konrad Kupiec (poza paraf.)

Śp. Maria Ząbek od Stanisława i Stanisławy Biel z rodziną                                      ks. Jerzy Bętkowski (Częstochowa)

Śp. Jadwiga Kowalczyk od Ireny                                                                               ks. Robert Wyciech (Częstochowa)

Śp. Władysława Szczepaniak od Joanny i Janiny Liwerskiej                                    ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Jerzy Szczypta od kolegów z Fakro wydział POP                                                 ks. Krzysztof Gryz (Częstochowa)

Śp. Stanisław Ząbek od koleżanek i kolegów córki Agnieszki ze SP                         ks. Tomasz Berenda (Częstoch.)

Śp. Stanisław Ząbek od córki Agnieszki z rodziną                                                    ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Stanisław Ząbek od Krystyny i Jana Zasadni                                                      ks. Marek Kujawski  (Radom)

Śp. Maria Sopata od Barbary i Wojciecha Faron                                                      ks. Robert Woźniak (Częstoch.)

Śp. Maria Sopata od córki Lucyny z mężem                                                             O. Paweł (Ukraina)

Śp. Władysław Piksa od brata Andrzeja z żoną                                                        O. Bogdan (Ukraina)

Śp. Krzysztof Biel od Barbary i Józefa Słabaszewskich z rodziną                             O. Świętosław (Ukraina)

Śp. Krzysztof Biel od Witka Szczepaniaka                                                                ks. Lucjan Bartkowiak (Kraków )

Śp. Józefa Klag od Marii Put i rodziny Nosalów                                                             ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Franciszek Zborowski od  wnuczki Anny Jarosz z rodziną                                   O. Romuald(Ukraina)

Śp. Franciszek Zborowski od wnuczki Teresy                                                                 ks. Franciszek Sikora (Rzeszów)

Śp. Franciszek Zborowski od Elżbiety i Tadeusza Kutwa                                               ks. Tomasz Słowik (Niemcy)

Śp. Franciszek Walkosz od koleżanek i kolegów z firmy Marekx                                 ks. Krzysztof Faber (Opole)

 

Piątek             2 sierpnia 2019

Śp. Helena Słabaszewska od Marii i Mieczysława Magdziarczyk z rodziną             ks. Mariusz Bakalarz (Częstoch.)

Śp. Jan Klimek od pewnej osoby                                                                               ks. Konrad Kupiec (poza paraf.)

Śp. Maria Ząbek od Elżbiety i Stanisława Czepielik z Łącka                                     ks. Jerzy Bętkowski (Częstochowa)

Śp. Jadwiga Kowalczyk od Ireny                                                                               ks. Robert Wyciech (Częstochowa)

Śp. Władysława Szczepaniak od koleżanek i kolegów synowej Bożeny z firmy       ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Jerzy Szczypta od sąsiadów Józefy i Józefa Duda                                               ks. Krzysztof Gryz (Częstochowa)

Śp. Stanisław Ząbek od koleżanek i kolegów córki Agnieszki ze SP                         ks. Tomasz Berenda (Częstoch.)

Śp. Stanisław Ząbek od córki Agnieszki z rodziną                                                    ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Stanisław Ząbek od właścicieli i pracowników Pracowni Geodezji                   ks. Marek Kujawski  (Radom)

Śp. Maria Sopata od Zofii Sopata                                                                             ks. Robert Woźniak (Częstoch.)

Śp. Maria Sopata od wnuczki Ani                                                                             O. Paweł (Ukraina)

Śp. Władysław Piksa od Justyny Piksa                                                                     O. Bogdan (Ukraina)

Śp. Krzysztof Biel od Bożeny i Eugeniusza Jawor z rodziną                                      O. Świętosław (Ukraina)

Śp. Krzysztof Biel od koleżanki Pauliny Pachut                                                                    ks. Lucjan Bartkowiak (Kraków )

Śp. Józefa Klag od Ryszarda z rodziną                                                                             ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Franciszek Zborowski od wnuczki Ewy z rodziną z Kanady                                 O. Romuald(Ukraina)

Śp. Franciszek Zborowski od sąsiadów córki Krystyny z Mszany G                            ks. Franciszek Sikora (Rzeszów)

Śp. Franciszek Zborowski od Elżbiety Rdzawskiej z rodziną                                         ks. Tomasz Słowik (Niemcy)

Śp. Franciszek Walkosz od koleżanek i kolegów z firmy Marekx                                 ks. Krzysztof Faber (Opole)

 

Sobota                       3 sierpnia 2019

Śp. Helena Słabaszewska od rodziny Klimków                                                          ks. Mariusz Bakalarz (Częstoch.)

Śp. Maria Ząbek od Nowaków: Jana i Balbiny                                                         ks. Jerzy Bętkowski (Częstochowa)

Śp. Jadwiga Kowalczyk od Ireny                                                                               ks. Robert Wyciech (Częstochowa)

Śp. Władysława Szczepaniak od koleżanek i kolegów synowej Bożeny z firmy       ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Jerzy Szczypta od Ewy i Piotra Duda                                                                   ks. Krzysztof Gryz (Częstochowa)

Śp. Stanisław Ząbek od koleżanek i kolegów córki Agnieszki ze SP                         ks. Tomasz Berenda (Częstoch.)

Śp. Stanisław Ząbek od właścicieli i pracowników pracowni Geodezji                               ks. Marek Kujawski  (Radom)

Śp. Maria Sopata od Heleny i Piotra Sopatów z rodziną                                          ks. Robert Woźniak (Częstoch.)

Śp. Maria Sopata od wnuczki Kasi                                                                            O. Paweł (Ukraina)

Śp. Władysław Piksa od Małgorzaty Kościsz z Nowego Sącza                                 O. Bogdan (Ukraina)

Śp. Krzysztof Biel od przyjaciół z Krakowa                                                                O. Świętosław (Ukraina)

Śp. Krzysztof Biel od Teresy Janiarczyk z Nowego Sącza                                                     ks. Lucjan Bartkowiak (Kraków )

Śp. Józefa Klag od Ryszarda z rodziną                                                                             ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Franciszek Zborowski od  Rolniczej Solidarności z Gminy Łącko                        O. Romuald(Ukraina)

Śp. Franciszek Zborowski od sąsiadów Dudów                                                              ks. Franciszek Sikora (Rzeszów)

Śp. Franciszek Zborowski od Danuty i Józefa Piksa z rodziną                                       ks. Tomasz Słowik (Niemcy)

Śp. Franciszek Walkosz od koleżanek i kolegów z firmy Marekx                                 ks. Krzysztof Faber (Opole)

 

Niedziela        4 sierpnia 2019

Śp. Helena Słabaszewska od rodziny Polakiewiczów z Zabrzeży                              ks. Mariusz Bakalarz (Częstoch.)

Śp. Maria Ząbek od Zbigniewa Nowak z rodziną z firmy Eurpol                              ks. Jerzy Bętkowski (Częstochowa)

Śp. Jadwiga Kowalczyk od Ireny                                                                               ks. Robert Wyciech (Częstochowa)

Śp. Władysława Szczepaniak od sąsiada Aleksandra Kurzei z rodziną                    ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Jerzy Szczypta od sąsiadów: Izabeli i Pawła Mrówka                                         ks. Krzysztof Gryz (Częstochowa)

Śp. Stanisław Ząbek od Pauliny i Wojciecha Rusnarczyk                                         ks. Tomasz Berenda (Częstoch.)

Śp. Stanisław Ząbek od Anny i Roberta Zabrzeskich z rodziną                                ks. Marek Kujawski  (Radom)

Śp. Maria Sopata od Renaty i Daniela Domek z rodziną                                          ks. Robert Woźniak (Częstoch.)

Śp. Maria Sopata od wnuka Artura                                                                           O. Paweł (Ukraina)

Śp. Władysław Piksa od rodziny Wańczyków z Nowego Sącza                                O. Bogdan (Ukraina)

Śp. Krzysztof Biel od przyjaciół z Krakowa                                                                O. Świętosław (Ukraina)

Śp. Krzysztof Biel od Zosi i Alka Grelów z rodziną                                                               ks. Lucjan Bartkowiak (Kraków )

Śp. Józefa Klag od Janiny i Magdaleny Klag                                                                   ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Franciszek Zborowski od  kuzynki Małgorzaty Adamczyk z rodziną                   O. Romuald(Ukraina)

Śp. Franciszek Zborowski od sąsiadki Jarkowej z synem                                             ks. Franciszek Sikora (Rzeszów)

Śp. Franciszek Zborowski od Krystyny i Tadeusza Gurgul                                            ks. Tomasz Słowik (Niemcy)

Śp. Franciszek Walkosz od koleżanek i kolegów z firmy Marekx                                 ks. Krzysztof Faber (Opole)