Intencje pogrzebowe

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

 Niedziela        23 czerwiec 2019

Śp. Jan Dora od Małgorzaty i Łukasza Turek z Gołkowic                                          ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od Andrzeja i Agnieszki Pawlus                                              ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od Leszka Dudy z rodz.                                                           ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od Anny i Antoniego Kurzeja z rodz.                                       ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Romana Sułkowskiego                                                       ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Marceli Franczyk od Spółki Leśnej Łącko                                                            ks. Józef Korczyński (Szczecin)

Śp. Helena Pyrdoł od Barbary i Grzegorza Legutko                                                  ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od wnuka Pawła z narzeczoną                                                         ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od rodz. Zasuchów                                                          ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od Ryszarda Maludy z rodz.                                                        o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Jan Klimek od rodz. Klimków z Obidzy                                                                ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od Wandy z mężem i rodz. z N. Sacza                                       ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Ząbków z Kadeczki                                                                   ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

Śp. Maria Ząbek od Magdaleny i Krzysztofa Nowak z rodz.                                     ks. Krzyszof Faber (Opole)

 

 

 

 

 

 

Poniedziałek  24 czerwiec 2019

Śp. Jan Dora od synowej Marii Dora z rodz.                                                             ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od Tadeusza i Marty Chlipała                                                 ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od Stanisława Dybiec z rodz.                                                  ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od Jana Kurzeji z Kiczni                                                           ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od rodz. Wójcików  z Gołkowic                                                ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Marceli Franczyk od grupy modlitewnej dorosłych                                            ks. Józef Korczyński (Szczecin)

Śp. Helena Pyrdoł od Janiny i Jerzego Dąbrowskich                                                ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od Polaczyków z Ochotnicy G.                                                         ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od Marii Majda i Grażyny Mikołajczyk                            ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od Marty Kulawiak z Zubrzycy z rodz.                                         o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Jan Klimek od Bronisława Klimka z Obidzy z rodz.                                             ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od rodz. Szablów                                                           ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Dariusza i Katarzyny Ząbek z rodz.                                           ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

Śp. Maria Ząbek od Barbary i Wiesława Potoniec                                                   ks. Krzyszof Faber (Opole)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek           25 czerwiec 2019

Śp. Jan Dora od wnuka Mateusza Dora z dziewczyną                                              ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od Jana Hilgiera                                                                      ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od Józefa i Teresy Baran                                                        ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od Marty i Wojciecha Gancarczyk                                           ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Marii Gromala                                                                    ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Marceli Franczyk od grupy modlitewnej dorosłych                                            ks. Józef Korczyński (Szczecin)

Śp. Helena Pyrdoł od Katarzyny i Tadeusza Gurgula                                                ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od wnuczki Magdaleny z rodz. ze Szczawnicy                                  ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od Zofii i Zbigniewa Zbozień                                           ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od Czesława i Barbary Gromala z rodz.                                      o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od Stanisława J z Woli Piskulinej                                                           ks. Paweł Przybyło(Poza parafią)

Śp. Jan Klimek od sąsiadów Gromalów                                                                    ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od wnuków                                                                                 ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Celiny Maciuszek                                                                     ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

Śp. Maria Ząbek od Marii Pancerz                                                                           ks. Krzyszof Faber (Opole)

 

 

 

 

 

Środa              26 czerwiec 2019

Śp. Jan Dora od Czesławy i Czesława Baziak z rodz.                                                ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od Zenona i Małgorzaty Janik                                                ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od Józefa Bodzionego z rodz.                                                 ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od rodz. Farganus z Łostówki                                                  ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Katarzyny Farganus z rodz.                                                ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Marceli Franczyk od Koronów z Łącka                                                                ks. Józef Korczyński (Szczecin)

Śp. Helena Pyrdoł od Jolanty i Jana Dziedzina z synami                                           ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od Grzegorza Śliwińskiego                                                               ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od Marii i Jana Sopatów                                                  ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od 9 Rózy Matek z Maszkowic                                                    o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od rodz. Adamczyków z Kamienicy                                             ks. Paweł Przybyło(Poza parafią)

Śp. Jan Klimek od Marii i Edwarda Jawor z Kiczni                                                    ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od wnuków                                                                                ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Elżbiety i Antoniego Owsianka                                                ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

Śp. Maria Ząbek od rodz. Tomaszków z Woli Kosnowej                                           ks. Krzyszof Faber (Opole)

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek        27 czerwiec 2019

Śp. Jan Dora od Władysławy i Grzegorza Cebula z Łącka                                        ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od Zofii i Wiesława Hutek z synem                                        ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od Piotra i Izabeli Bodzionych                                                 ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od Franciszki i Stanisława Owsianka                                     ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Katarzyny Farganus z rodz.                                                ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Marceli Franczyk od NSZZR Solidarność  Łącko                                                 ks. Józef Korczyński (Szczecin)

Śp. Helena Pyrdoł od Dyrektora i Prac. Sam. Centr. Usług Wspólnych Gm. Łącko  ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od rodz. Mikołajczyk ze Szczawnicy                                                 ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od Grażyny i Jana Sopatów                                              ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od 9 Rózy Matek z Maszkowic                                                    o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od Stanisławy i Wojciecha Janczura z rodz.                               ks. Paweł Przybyło(Poza parafią)

Śp. Jan Klimek od Stefana i Elżbiety Majerskich                                                      ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od wnuków                                                                                ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Marii Wojnarowskiej                                                                ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

Śp. Maria Ząbek od Grażyny i Stanisława Dąbrowskich z N. Sącza                         ks. Krzyszof Faber (Opole)

 

 

 

 

 

 

Piątek             28 czerwiec 2019

Śp. Jan Dora od Zofii i Józefa Pyrdoł z Maszkowic                                                   ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od Krystyny i Jana Rucińskich                                                ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od Ireny i Józefa Babik z córką                                                            ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od Józefy i Józefa Złotnik                                                        ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Józefa Babuśki z rodz. z Maszkowic                                   ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Marceli Franczyk od sąsiada Maurera z rodz.                                                    ks. Józef Korczyński (Szczecin)

Śp. Helena Pyrdoł od sąsiadów Kozów                                                                     ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od Magdy Jacak                                                                               ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od Mieczysława Marka                                                   ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od rodz. Majkrzaków                                                                   o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od Stanisława Nowaka                                                               ks. Paweł Przybyło(Poza parafią)

Śp. Jan Klimek od Marka i Marii Słabaszewskich                                                     ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od Ireny Kaweckiej                                                                    ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Katarzyny i Józefa Palatów                                                        ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

Śp. Maria Ząbek od Henryka Wąchała                                                                      ks. Krzyszof Faber (Opole)

 

 

 

 

 

 

 

Sobota                       29 czerwiec 2019

Śp. Jan Dora od rodz. Platów i Baranowskich                                                          ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od Marii Duda                                                                         ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od Danuty i Józefa Piksa`                                                       ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od Józefy i Józefa Złotnik                                                        ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Stanisława i Pauliny Babuśki                                             ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Marceli Franczyk od Jadwigi i Antoniego Sobczak                                             ks. Józef Korczyński (Szczecin)

Śp. Helena Pyrdoł od Andrzeja i Bogusławy Wojtos z rodz.                                     ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od Ryśka i Bogusi Hamerskich                                                         ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od Heleny i Franciszka Kołodziej                                     ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od kuzynki Jadwigi Gałysa                                                          o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Jan Klimek od rodz. Górków z Barcic                                                                  ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od Jana Kaweckiego z rodz.                                                       ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Bernadety i Rafała Postrożnych                                                           ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

Śp. Maria Ząbek od Michała Wąchała z rodz.                                                          ks. Krzyszof Faber (Opole)

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela        30 czerwiec 2019

Śp. Jan Dora od Jana Pyrdoł ze Złockiego                                                                 ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od Zarz. Pol. Zw. Hod. Gołębi Poczt. Oddz. Łącko                  ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od Maciuszków ze Szczereża                                                   ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od Bogusławy i Stanisława Krzysztof z rodz.                          ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Zofii i Ludwika Korona z Gołkowic                                    ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Marceli Franczyk od Smoleniów z Męciny                                                          ks. Józef Korczyński (Szczecin)

Śp. Helena Pyrdoł od Dyr. i Prac. GOK w Łącku                                                       ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od Marii i Jana Hamerskich                                                             ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od siostry Józefy                                                              ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od Władysławy i Stanisława Potoniec                                        o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Jan Klimek od rodz. Stapkowiczów                                                                      ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od Grażyny i Władysława Kaweckich                                       ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Marii i Piotra Orłowskich                                                         ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

Śp. Maria Ząbek od Lidii i Józefa Bober z rodz.                                                        ks. Krzyszof Faber (Opole)