Intencje pogrzebowe

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela        9 czerwiec 2019

Śp. Paweł Gromala od chrzestnej                                                                             ks. Andrzej Surowiec (Tarnów)

Śp. Jan Dora od sąsiadów Bernadety i Stanisława Klimczak z rodz.                        ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od wnuczki Ani z mężem                                                         ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od Barbary i Krzysztofa Wójcik                                               ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od Barbary i Henryka Wąchała                                               ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Marii i Stefana Pogwizd                                                     ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Helena Pyrdoł od Genowefy Chromczak                                                            o. Paweł Szewczyk (Ukraina)

Śp. Helena Pyrdoł od rodz. Kuźniów z Tęgoborzy                                                     ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od wnuka Piotra z rodz.                                                                   o. Bogdan Morachowski ( Ukraina

Śp. Jan Bandyk od Bernadety i Marka Ciesielka z rodz.                                           ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od sąsiadów Pomietłów                                                  ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od Zborowskich z pod Zyndrama                                                o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Jan Klimek od wnuczki Angeliki z Mirkiem                                                         ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od Ryszarda i Beaty Ząbek                                                       ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od kuzynki Stanisławy                                                                   ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

Śp. Maria Ząbek od Zbigniewa Nowaka z rodz. z firmy Empol                                 ks. Krzyszof Faber (Opole)

 

 

Poniedziałek  10 czerwiec 2019

Śp. Paweł Gromala od chrzestnej                                                                             ks. Andrzej Surowiec (Tarnów)

Śp. Jan Dora od Stanisławy Malinowskiej                                                                ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od wnuka Marcela                                                                  ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od Anny i Wiesława Jezioro                                                    ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od koleżanek Ani z poradni rodz.                                            ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Władysławy Tomaszek z Woli Kosnowej                           ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Helena Pyrdoł od Stanisławy Dybiec                                                                  o. Paweł Szewczyk (Ukraina)

Śp. Helena Pyrdoł od Krystyny i Stanisława Gródek z N. Sącza                                ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od Doroty i Tomasza Hamerskich                                                    o. Bogdan Morachowski ( Ukraina

Śp. Jan Bandyk od Magdaleny Czai                                                                          ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od Aleksandry i Jana Mrówka z synami                          ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od chrześnicy Józefy z mężem z Gorlic                                       o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Jan Klimek od wnuka Mariusza z żoną i prawnuczką                                         ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od Ryszarda i Beaty Ząbek                                                       ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Katarzyny Kwiczala z rodz.                                                        ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

Śp. Maria Ząbek od kolegów z pracy Zbigniewa                                                      ks. Krzyszof Faber (Opole)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek           11 czerwiec 2019

Śp. Jan Dora od Moniki i Piotra Piksa                                                                                  ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od syna Stanisława z rodz.                                                      ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od Wandy i Stanisława Dybiec                                               ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od rodz. Mieczysława Banacha z Gołkowic                            ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Leonii i Leopolda Dybiec                                                   ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Helena Pyrdoł od Teresy i Jana Dybiec                                                              o. Paweł Szewczyk (Ukraina)

Śp. Helena Pyrdoł od Małgorzaty i Krzysztofa Kurzeja z rodz.                                  ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od kolegów syna Jana Firmy Akpil sekcja montaż                           o. Bogdan Morachowski ( Ukraina

Śp. Jan Bandyk od siostry Rozalii z Zabrzeży                                                            ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od Dyrekcji i Nauczycieli ZSP w Łącku                            ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od Heleny i Mariana Potoniec                                                    o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Jan Klimek od wnuka Sławka z rodz.                                                                   ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od kuzyna Kazimierza Sopata z Łącka                                       ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Anny i Jerzego Kopeć                                                                ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

Śp. Maria Ząbek od Krystyny i Stanisława z Czarnego Potoku                                 ks. Krzyszof Faber (Opole)

 

 

Środa              12 czerwiec 2019

Śp. Jan Dora od Dawida Krawędy                                                                             ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od wnuka Augustyna                                                              ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od szwagra Jana Chlipały                                                       ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od Prezesa Gmin. Spółdz. W Łącku                                         ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Wacława Majerskiego z rodz.                                           ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Helena Pyrdoł od sąsiadów Zabłodzkich                                                            o. Paweł Szewczyk (Ukraina)

Śp. Helena Pyrdoł od Stanisławy i Władysława Kurzeja                                          ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od kolegów syna Jana Firmy Akpil sekcja montaż                           o. Bogdan Morachowski ( Ukraina

Śp. Jan Bandyk od Franciszka i Danuty Babik z Zabrzeży                                         ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od kuzyna Jana Adamczyka                                             ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od kuzynki Heleny Setlak z rodz.                                                 o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Jan Klimek od wnuka Jacka                                                                                 ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od Leonii i Stanisława Koza                                                      ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Janusza Berowskiego z rodz..                                                   ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

Śp. Maria Ząbek od Józefa i Karoliny Sobczak                                                          ks. Krzyszof Faber (Opole)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek        13 czerwiec 2019

Śp. Jan Dora od Józefy Krawęda                                                                               ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od wnuczki Zofii                                                                      ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od sąsiadów Kutwów                                                              ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od Marii Bober z rodz. ze Szczereża                                       ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od rodz. Platów ze St. Sacza                                                   ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Helena Pyrdoł od Jadwigi Janczura                                                                    o. Paweł Szewczyk (Ukraina)

Śp. Helena Pyrdoł od Klubu Seniora św. Michał                                                      ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od córki Zofii z mężem                                                                     o. Bogdan Morachowski ( Ukraina

Śp. Jan Bandyk od Grzegorza i Józefy Kułasiak z Zabrzeży                                       ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od sąsiadów Kozieńskich                                                ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od Krystyny i Wiesława Majerskich z dziećmi                            o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Jan Klimek od Marii i Tadeusza Kołodziejów                                                      ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od Marka i Wioletty Ząbek                                                        ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Anny Syjud z dziećmi ze St. Sącza                                             ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

Śp. Maria Ząbek od Łucji i Władysława Rams z córkami                                         ks. Krzyszof Faber (Opole)

 

 

 

 

 

 

 

 

Piątek             14 czerwiec 2019

Śp. Jan Dora od Stanisława Krawędy                                                                       ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od syna Wiktora z żoną Ewą                                                   ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od Marii i Józefa Pietrzak z Podrzecza                                    ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od Jana Kalicińskiego                                                             ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Grażyny i Jana Sopatów                                                     ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Helena Pyrdoł od sąsiadów Haliny i Stanisława Marek                                     ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od chrześnicy Zofii Wysopal z Zabrzeży                                          ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od Radeckich ze St. Sącza                                                          ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od sąsiadów Nowaków                                                               o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Jan Klimek od Józefy i Antoniego Popardów                                                      ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od Marka i Wioletty Ząbek                                                       ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Grażyny i Kazimierza Piksa                                                       ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

Śp. Maria Ząbek od kuzynki Wiktorii Pogwizd z mężem                                           ks. Krzyszof Faber (Opole)

 

 

 

 

 

 

 

Sobota                       15 czerwiec 2019

Śp. Jan Dora od Bozeny i Zbigniewa Faron z rodz.                                                   ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od syna Wiktora z żoną Ewą                                                   ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od Elżbiety i Stanisława Czepielik                                          ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od Jana Franczyka z rodz.                                                       ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Marii i Jana Sopatów                                                         ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Marceli Franczyk od chrześnicy Haliny Zbozień                                                 ks. Józef Korczyński (Szczecin)

Śp. Helena Pyrdoł od sąsiadów Danuty i Daniela Zychowicz                                  ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od sąsiadów Kitów                                                                           ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od Zofii Słabaszewskiej z Zabrzeży                                 ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od rodz. Gromalów z Woli Kosnowej                                          o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Jan Klimek od Pauliny i Dominika                                                                                   ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od Lucyny i Stefana Bazieńskich                                                           ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Grażyny i Pawła Bober z rodz.                                                  ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

Śp. Maria Ząbek od Anity i Kazimierza Dłubacz z zórkami                                       ks. Krzyszof Faber (Opole)

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela        16 czerwiec 2019

Śp. Jan Dora od Małgorzaty i Krzysztofa Malinowskich z rodz.                                ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od wnuka Roberta z żoną Karina i dziećmi                             ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od dzieci brata Bronisława                                                     ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od Stanisława Piksińskiego                                                    ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Mieczysława Marka                                                           ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Marceli Franczyk od Lucyny i Henryka Zbozień z rodz.                                       ks. Józef Korczyński (Szczecin)

Śp. Helena Pyrdoł od Zofii i Stanisława Słabaszewskich                                         ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od Dawida z rodz.                                                                            ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od Grażyny i Romana Słabaszewskich z rodz.                 ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od Janki z rodz.                                                                           o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Jan Klimek od Chwastów z Maszkowic                                                              ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od Zofii i Janusza Wajda                                                                      ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Ireny i Andrzeja Kurnyta z rodz.                                    ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

Śp. Maria Ząbek od Marii i Jana Pach                                                                      ks. Krzyszof Faber (Opole)