Intencje pogrzebowe

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela        2 czerwiec 2019

Śp. Paweł Gromala od Zofii Zbozień z rodz.                                                             ks. Andrzej Surowiec (Tarnów)

Śp. Jan Dora od wnuków Kacpra i Szymona                                                             ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od wnuka Marcina z rodz.                                                       ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od Marii Stanisz z rodz.                                                           ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od Sylwii i Piotra Wijas                                                                      ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Franciszka Floriana                                                            ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Helena Pyrdoł od chrześnicy z rodz. z Tylmanowej                                            o. Paweł Szewczyk (Ukraina)

Śp. Helena Pyrdoł od rodz. Szewczyków z Gołkowic                                                 ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od Warzechów z Kadczy                                                                  o. Bogdan Morachowski ( Ukraina

Śp. Jan Bandyk od syna Jana z żoną Grażyną                                                                       ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Janina Zygadło od emerytów i nauczycieli z Łącka                                            ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Helena Słabaszewska od Janiny i Andrzeja Mozdyniewicz                                ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od męża Jana                                                                              o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Maria Kawecka od Marii i Mieczysława Magdziarczyk                                      ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od firmy KUL-TUR                                                                          ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

 

Poniedziałek  3 czerwiec 2019

Śp. Paweł Gromala od taty                                                                                       ks. Andrzej Surowiec (Tarnów)

Śp. Jan Dora od syna Mariana z żoną                                                                                  ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od wnuczki Gosi z rodz.                                                          ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od Joanny Strączek z rodz.                                                      ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od Wiesława i Marii Dybiec                                                   ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Hodowców Gołębi sekcja Gołkowice                                ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Helena Pyrdoł od chrześnicy z rodz. z Tylmanowej                                            o. Paweł Szewczyk (Ukraina)

Śp. Helena Pyrdoł od Władysława Twardowskiego z żoną                                      ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od Janiny Pierzchała z Kadczy                                                          o. Bogdan Morachowski ( Ukraina

Śp. Jan Bandyk od wnuków Mateusza i Patrycji                                                       ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Janina Zygadło od emerytów i nauczycieli z Łącka                                            ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Helena Słabaszewska od kuzynki Zofii Zbozień z rodz.                                      ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od córki Krystyny                                                                        o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Maria Kawecka od Marii i Jana Koza                                                                  ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Agaty i Stefana Bober z rodz.                                                   ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek           4 czerwiec 2019

Śp. Paweł Gromala od taty                                                                                       ks. Andrzej Surowiec (Tarnów)

Śp. Jan Dora od Antoniego i Rozalii Postrożny z rodz.                                              ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od wnuka Wojtka z narzeczoną                                              ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od rodz. Marców z Chełmca                                                   ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od Dyrekcji koleż. i kol. syna Wiktora z Zarządu Zlewni        ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Tow. Miłośników Ziemi Łąckiej                                         ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Helena Pyrdoł od Babuśków z Czerńca                                                               o. Paweł Szewczyk (Ukraina)

Śp. Helena Pyrdoł od Stanisława i Wandy Dybiec                                                   ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od koleżanki z pracy Kazimiery                                                        o. Bogdan Morachowski ( Ukraina

Śp. Jan Bandyk od wnuków Szymona i Damiana                                                      ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od rodz. Kutwów                                                             ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od córki Krystyny                                                                        o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Jan Klimek od syna Ignacego z żoną                                                                  ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od chrześnicy Małgorzaty z Włoch                                           ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Marii Bober                                                                              ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

 

Środa              5 czerwiec 2019

Śp. Paweł Gromala od brata z rodz.                                                                         ks. Andrzej Surowiec (Tarnów)

Śp. Jan Dora od rodz. Wańczyk ze St. Sącza                                                             ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od syna Marcelego z żoną                                                      ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od Anny i Czesława Kaszubów                                                           ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od Dyrekcji koleż. i kol. syna Wiktora z Zarządu Zlewni        ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Jadwigi Jastrzębskiej z Łącka                                            ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Helena Pyrdoł od Pracownic Izby Porod. w Łącku                                              o. Paweł Szewczyk (Ukraina)

Śp. Helena Pyrdoł od Anny i Michała Pomietło z rodz.                                             ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od Zakładu Fryz. Z Jazowska                                                           o. Bogdan Morachowski ( Ukraina

Śp. Jan Bandyk od Elżbiety Wiercioch                                                                      ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od rodz. Pustułków                                                          ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od syna Aleksandra                                                                    o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Jan Klimek od syna Stanisława z żoną                                                                ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od bratowej Anny z mężem                                                       ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Edyty i Michała Bober z rodz.                                                   ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek        6 czerwiec 2019

Śp. Paweł Gromala od brata z rodz.                                                                         ks. Andrzej Surowiec (Tarnów)

Śp. Jan Dora od Józefa Nawalaniec z Podegrodzia                                                  ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od syna Marcelego z żoną                                                      ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od Prac. Nadzoru Wodnego z Limanowej                               ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od kolegów syna Wiktora z nadzoru Grybów                         ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Oldboye Zyndram Łącko                                                    ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Helena Pyrdoł od sąsiadów Arendarczyk i Czepielik                                          o. Paweł Szewczyk (Ukraina)

Śp. Helena Pyrdoł od Kazimiery i Jerzego Pomietło z rodz.                                      ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od Kier. i Prac. Ośr. Pom. Społ. w Łącku                                          o. Bogdan Morachowski ( Ukraina

Śp. Jan Bandyk od sąsiadów Doroty i Józefa z rodz.                                                ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od Zofii Plechta                                                               ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od syna Aleksandra                                                                    o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Jan Klimek od wnuka Romka z żoną                                                                   ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od Marii i Stanisława Duda z Kamienicy                                  ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Elżbiety i Tomasza Bober z rodz.                                              ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

 

 

 

 

 

 

 

 

Piątek             7 czerwiec 2019

Śp. Paweł Gromala od chrześniaka Radka                                                               ks. Andrzej Surowiec (Tarnów)

Śp. Jan Dora od Zofii i Stanisława Gromala z rodz.                                                  ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od wnuczki Joli z rodz.                                                            ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od współpracowników córki Jadwigi                                      ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od koleż. i kol. z Nadzoru Wodn. N. Sącz                                ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Mariana Pomietło                                                              ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Helena Pyrdoł od rodz. Kutwów                                                                          o. Paweł Szewczyk (Ukraina)

Śp. Helena Pyrdoł od Iwony i Tomasza Mrówka z rodz.                                           ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od Jana i Kingi Rompalskich                                                            o. Bogdan Morachowski ( Ukraina

Śp. Jan Bandyk od Macieja Czai z rodz.                                                                    ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od Andrzeja i Agaty Myjak                                              ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od syna Antoniego z rodz.                                                          o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Jan Klimek od prawnuczek Julii, Karoliny, Hani                                                  ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od rodz. Adamczyków sąsiadów                                               ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Agnieszki i Tadeusza Radzik z rodz. z Ptaszkowej                    ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

 

 

 

 

 

Sobota                       8 czerwiec 2019

Śp. Paweł Gromala od Katarzyny i Sylwestra Konickich                                           ks. Andrzej Surowiec (Tarnów)

Śp. Jan Dora od syna Józefa Dora                                                                             ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od wnuka Michała z rodz.                                                       ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od Marii i Kazimierza Garbacz z rodz.                                     ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od koleż. i kol. z Nadzoru Wodn. N. Sącz                                ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Klubu Seniora św. Michał                                                  ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Helena Pyrdoł od chrześnicy Bogumiły z rodz.                .                                  o. Paweł Szewczyk (Ukraina)

Śp. Helena Pyrdoł od rodz. Feńczak z N. Sącza                                                         ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od wnuczki Ani z mężem i synami                                                   o. Bogdan Morachowski ( Ukraina

Śp. Jan Bandyk od Członków Związku Podhalan ze Szczawnicy                               ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od Jadwigi i Jana Jojczyk z rodz.                                     ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od sąsiadki Haliny Myjak z rodz.                                                o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Jan Klimek od wnuczki Ewy z rodz.                                                                     ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od Barbary i Tadeusza Więcławek z Łukowicy                         ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od Marii i Jana Twardowskich z rodz.                                           ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela        9 czerwiec 2019

Śp. Paweł Gromala od chrzestnej                                                                              ks. Andrzej Surowiec (Tarnów)

Śp. Jan Dora od sąsiadów Bernadety i Stanisława Klimczak z rodz.                        ks. o. Zenon Burdak (Dukla)

Śp. Marceli Franczyk od wnuczki Ani z mężem                                                         ks. Mariusz Bakalarz (Częstochow)

Śp. Marceli Franczyk od Barbary i Krzysztofa Wójcik                                               ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Marceli Franczyk od Barbary i Henryka Wąchała                                               ks. Paweł Lewandowski

Śp. Marceli Franczyk od Marii i Stefana Pogwizd                                                     ks. Maksymilian Park (Częstoch)

Śp. Helena Pyrdoł od Genowefy Chromczak                                                             o. Paweł Szewczyk (Ukraina)

Śp. Helena Pyrdoł od rodz. Kuźniów z Tęgoborzy                                                     ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Jan Bandyk od wnuka Piotra z rodz.                                                                   o. Bogdan Morachowski ( Ukraina

Śp. Jan Bandyk od Bernadety i Marka Ciesielka z rodz.                                           ks. Daniel Luka (Częstochowa)

Śp. Helena Słabaszewska od sąsiadów Pomietłów                                                 ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Zofia Gromala od Zborowskich z pod Zyndrama                                                o. Andrzej Stępień (Częstochowa)

Śp. Jan Klimek od wnuczki Angeliki z Mirkiem                                                         ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Śp. Maria Kawecka od Ryszarda i Beaty Ząbek                                                       ks. Tadeusz Gacia (Częstochowa)

Śp. Maria Ząbek od kuzynki Stanisławy                                                                   ks. Stanisław Bukowski (Częstoch)