Intencje pogrzebowe

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela        21 kwiecień 2019

Śp. Stanisława Myjak od rodz. Dudów                                                                     ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Bogdan Cidyło                                                                                                    ks. Ryszard Bordzoń (Syria)

Śp. Mariusz Piekarz od przyjaciół z Łącka                                                                ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od sąsiadów Dziedzinów z rodz.                                                  ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Śp. Maria Florian od Klubu Seniora Św. Michał                                                        ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Kazimierz Łazarz od Piotra i Jolanty Noworolnik                                                ks. Krzysztof Faber (Opole)

Poniedziałek  22 kwiecień 2019

Śp. Stanisława Myjak od rodz. Kitów z Łącka                                                           ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Mariusz Piekarz od przyjaciół z Łącka                                                                 ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od Anny i Mariana Klagów z Jazowska                                        ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Śp. Maria Florian od Jadwigi i Józefa Rychlec.                                                        ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Wtorek           23 kwiecień 2019

Śp. Stanisława Myjak od Marii i Stefana Pogwizd                                                   ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Mariusz Piekarz od cioci Sabiny z rodz.                                                              ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od Anny i Mariana Pachut                                                           ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Środa              24 kwiecień 2019

Śp. Józefa Dobrzańska od siostrzenicy Anny                                                            ks. Mirosław Mazur (Elbląg)

Śp. Stanisława Myjak od Barbary i Władysława Baziak                                           ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Mariusz Piekarz od taty                                                                                      ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od Marii z Oświęcimia                                                                  ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Czwartek        25 kwiecień 2019

Śp. Józefa Dobrzańska od Ośrodka Pomocy Społecznej                                           ks. Mirosław Mazur (Elbląg)

Śp. Stanisława Myjak od Jadwigi i Stanisława Franczyk                                          ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Mariusz Piekarz od kuzynki Klaudii z rodz.                                                         ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od chrześniaka Janka                                                                   ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Piątek             26 kwiecień 2019

Śp. Józefa Dobrzańska od Sławomira i Anny Gałysa                                                ks. Mirosław Mazur (Elbląg)

Śp. Stanisława Myjak od Zarząd. Firmy Muniak Szwecja                                         ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Mariusz Piekarz od wychowawczyni z gimnazjum                                              ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od Jarka i Kingi Lipień                                                                  ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Sobota                       27 kwiecień 2019

Śp. Józefa Dobrzańska od sąsiadów Heleny i Wincentego                                      ks. Mirosław Mazur (Elbląg)

Śp. Stanisława Myjak od Anny i Daniela Ślazyk                                                       ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Mariusz Piekarz od Dariusza Owsianka z żoną                                                  ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od Danuty i Stanisława Lipień z Łukowicy                                               ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Niedziela        28 kwiecień 2019

Śp. Józefa Dobrzańska od rodz. Dąbrowskich                                                          ks. Mirosław Mazur (Elbląg)

Śp. Stanisława Myjak od Piotra Mamaka                                                                 ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Mariusz Piekarz od Sylwii Owsianka i Andrzeja Dybiec                                     ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od Gromalów z Zarzecza                                                              ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)