Intencje pogrzebowe

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela        14 kwiecień 2019

Śp. Stanisława Myjak od Trembeckich                                                                     ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Bogdan Cidyło                                                                                                    ks. Ryszard Bordzoń (Syria)

Śp. Mariusz Piekarz od rodz. Jarków z dziećmi                                                         ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od Jadwigi i Janusza Mamala z Jazowska                                    ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Śp. Maria Florian od sąsiadów Florjanów                                                                ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Kazimierz Łazarz od sąsiadów Dudów i Jurków                                                  ks. Krzysztof Faber (Opole)

Poniedziałek              15 kwiecień 2019

Śp. Stanisława Myjak od kolegi Zbigniewa Najducha                                              ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Mariusz Piekarz od Anety i Tadeusza Łazarz                                                      ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od Stefanii Czerwińskiej                                                               ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Śp. Maria Florian od sąsiadów Kałużnych z rodz.                                                    ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Kazimierz Łazarz od Rusnarczyków z Pożóg                                                       ks. Krzysztof Faber (Opole)

Wtorek           16 kwiecień 2019

Śp. Stanisława Myjak od Teresy Pasiud                                                                   ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Mariusz Piekarz od przyjaciół z Łącka                                                                 ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od Jadwigi i Henryka Czerwińskich                                              ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Śp. Maria Florian od Rzepielów z Obidzy                                                                 ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Kazimierz Łazarz od kolegów i koleżanek firmy Now-Parzt                                 ks. Krzysztof Faber (Opole)

Środa              17 kwiecień 2019

Śp. Stanisława Myjak od Barbary i Henryka Kulasik                                                ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Mariusz Piekarz od przyjaciół z Łącka                                                                ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od Bogusława i Wioletty Łagos z rodz.                                        ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Śp. Maria Florian od Andrzeja i Agaty Myjak                                                                       ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Kazimierz Łazarz od kolegów i koleżanek firmy Now-Parzt                                ks. Krzysztof Faber (Opole)

Czwartek        18 kwiecień 2019

Śp. Stanisława Myjak od rodz. Kulasików                                                                 ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Maria Florian od Kingi i Józefa Adamczyk                                                          ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Śp. Maria Florian od Bogusławy Marka i Arkadiusza Lipień                                    ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Kazimierz Łazarz od Jolanty i Józefa Noworolnik                                                ks. Krzysztof Faber (Opole)

Sobota                       20 kwiecień 2019

Śp. Stanisława Myjak od Bożeny i Mirosława Rusinek                                            ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Mariusz Piekarz od przyjaciół z Łącka                                                                ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od Zofii i Tadeusza Myjak                                                            ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Śp. Maria Florian od Zofii Myjak z Tarnawej z rodz.                                                ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Kazimierz Łazarz od Piotra i Jolanty Noworolnik                                                 ks. Krzysztof Faber (Opole)

Niedziela        21 kwiecień 2019

Śp. Stanisława Myjak od rodz. Dudów                                                                     ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Mariusz Piekarz od przyjaciół z Łącka                                                                 ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od sąsiadów Dziedzinów z rodz.                                                  ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Śp. Maria Florian od Klubu Seniora Św. Michał                                                        ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Kazimierz Łazarz od Piotra i Jolanty Noworolnik                                                ks. Krzysztof Faber (Opole)