Intencje pogrzebowe

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela 7 kwiecień 2019

Śp. Helena Faron od Elżbiety i Stefana Sopata                                                        ks. Mirosław Mazur (Elbląg)

Śp. Stanisława Myjak od wnuka Łukasza                                                                 ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Bogdan Cidyło                                                                                                    ks. Ryszard Bordzoń (Syria)

Śp. Mariusz Piekarz od koleżanek i koleg. z klasy ze St. Sącza                                ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od Marii Radyk z rodz. z Krościenka                                           ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Poniedziałek              8 kwiecień 2019

Śp. Helena Faron od Barbary i Jana Słowików                                                        ks. Mirosław Mazur (Elbląg)

Śp. Stanisława Myjak od Sopatów z Kiczni                                                               ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Mariusz Piekarz od Mariana Rozum z rodz.                                                      ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od Wojciecha Rusnak                                                                  ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Śp. Maria Florian od sąsiadów Zofii i Wojciecha  Myjak                                        ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Kazimierz Łazarz od Danuty i Józefa Łazarz                                                       ks. Krzysztof Faber (Opole)

Wtorek           9 kwiecień 2019

Śp. Helena Faron od Sylwii i Andrzeja Świerk                                                          ks. Mirosław Mazur (Elbląg)

Śp. Stanisława Myjak od Marka Sopata z rodz.                                                       ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Mariusz Piekarz od Beaty i Romana Tokarz                                                      ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od Iwony i Michała Mamala z rodz.                                           ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Śp. Maria Florian od Zofii Rusnak z Czerńca                                                                       ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Kazimierz Łazarz od koleżanek synowej Grażyny  ze sklepu GS Łącko              ks. Krzysztof Faber (Opole)

Środa              10 kwiecień 2019

Śp. Stanisława Myjak od rodz. Nowińskich                                                              ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Mariusz Piekarz od Elżbiety i Grzegorza Gorczowskich                                     ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od Lucyny i Stanisława Klag                                                         ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Śp. Maria Florian od Władysława Hilgier                                                                ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Kazimierz Łazarz od Adama Wojtas z rodz.                                                       ks. Krzysztof Faber (Opole)

Czwartek        11 kwiecień 2019

Śp. Stanisława Myjak od brata Izydora z żoną                                                         ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Mariusz Piekarz od Grzegorza i Sylwi Gąsorek                                                  ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od Marii Mamala z Jazowska                                                     ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Śp. Maria Florian od Franciszka Hilgier                                                                   ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Kazimierz Łazarz od sąsiadów Łękawskich                                                         ks. Krzysztof Faber (Opole)

Piątek             12 kwiecień 2019

Śp. Stanisława Myjak od Mariusza Jawor                                                                ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Mariusz Piekarz od kolegi Piotra                                                                        ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od Sylwii Łękawskiej z rodz.                                                        ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Śp. Maria Florian od sąsiadów Jadwigi i Antoniego Hilgier                                    ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Kazimierz Łazarz od Marii i Franciszka Klimek ze Słopnic                                 ks. Krzysztof Faber (Opole)

Sobota                       13 kwiecień 2019

Śp. Stanisława Myjak od Anny i Józefa Jawor                                                          ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Mariusz Piekarz od chrzestnego z rodz.                                                             ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od Barbary i Michała Mrówka z rodz.                                        ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Śp. Maria Florian od sąsiadów Małgorzaty i Łukasza Hilgier                                  ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Kazimierz Łazarz od Marii i Grzegorza  Kuziel ze Szczawy                                ks. Krzysztof Faber (Opole)

Niedziela        14 kwiecień 2019

Śp. Stanisława Myjak od Trembeckich                                                                     ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Mariusz Piekarz od rodz. Jarków z dziećmi                                                       ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od Jadwigi i Janusza Mamala z Jazowska                                               ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Śp. Maria Florian od sąsiadów Florjanów                                                                ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Kazimierz Łazarz od sąsiadów Dudów i Jurków                                                 ks. Krzysztof Faber (Opole)