Intencje pogrzebowe

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela  31 marzec 2019

Śp. Zbigniew Janczura od Stanisława i Krzysztofa Chramęgów z rodz.                    ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Krystyna Cidyło                                                                                                   ks. Ryszard Bordzoń (Syria)

Śp. Katarzyna Ochoda od Henryka i Krystyny Dąbrowskich                                     ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Śp. Paweł Gromala od Zespołu Kiyrpecki                                                                 ks. Mirosław Mazur (Elbląg)

Poniedziałek              1 kwiecień 2019

Śp. Zbigniew Janczura od koleżanek Jadwigi, Teresy, Elżbiety, Bogusławy, Krystyny, Agaty, Lucyny

1. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Stanisława Myjak od syna Jana                                                                          ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Maria Faron od Małgorzaty Zygadło z dziećmi                                                   ks. Krzysztof Faber (Opole)

Śp. Katarzyna Ochoda od Członków Zw. Zawod. Solidarność Sądeckich Wod.        ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Śp. Paweł Gromala od Heleny i Krzysztofa Florianów                                              ks. Mirosław Mazur (Elbląg)

Śp. Mariusz Piekarz od rodz Krupów i Kazimierza Janczura                                      ks. Marek Kujawski (Radom)

Wtorek           2 kwiecień 2019

1. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Paweł Gromala od Karoliny i Małgorzaty Łazarz                                                 ks. Mirosław Mazur (Elbląg)

Śp. Mariusz Piekarz od Marcina i Justyny z Brzyny                                                  ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od Marii Mrówka                                                                          ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Środa              3 kwiecień 2019

Śp. Zbigniew Janczura od kolegi Stefana                                                                  ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Stanisława Myjak od koleg. Polskiego Zw. Hod. Gołębi Oddz. Gołowice Łącko            ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Stanisława Myjak od nauczycieli i pracowników ZS im. Św. Kingi w Łącku       ks. Mirosław Mazur (Elbląg)

Śp. Mariusz Piekarz od Sabiny i Zenona Wójcik z Maszkowic                                  ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od rodz. Zając z Jaroszowic i Świnnej Poręby                              ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Czwartek        4 kwiecień 2019

Śp. Zbigniew Janczura od sąsiadów                                                                          ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Helena Faron od Renaty Sawina                                                                        ks. Mirosław Mazur (Elbląg)

Śp. Stanisława Myjak od wnuczki Madzi                                                                  ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Mariusz Piekarz od Ali i Stanisława Cabały z Brzyny                                          ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od rodz. Trelów                                                                            ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Piątek             5 kwiecień 2019

Śp. Zbigniew Janczura od kolegi Władysława Lembas z Rytra                                 ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Helena Faron od Lucyny z rodz.                                                                          ks. Mirosław Mazur (Elbląg)

Śp. Stanisława Myjak od wnuka Szczepana                                                             ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Mariusz Piekarz od ciotki Lucyny z rodz.                                                            ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od siostrzenicy Anny z mężem                                                     ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Sobota                       6 kwiecień 2019

Śp. Zbigniew Janczura od kolegi z pracy Daniela Rakowskiego z Moszczenicy       ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Helena Faron od rodz. Baników                                                                          ks. Mirosław Mazur (Elbląg)

Śp. Stanisława Myjak od wnuka Wojciecha                                                             ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Mariusz Piekarz od Agaty i Kazimierza Mirek z rodz.                                         ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od sąsiadki Michaliny                                                                  ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)

Niedziela 7 kwiecień 2019

Śp. Helena Faron od Elżbiety i Stefana Sopata                                                        ks. Mirosław Mazur (Elbląg)

Śp. Stanisława Myjak od wnuka Łukasza                                                                 ks. Sergiusz Ryznek (Ukraina)

Śp. Bogdan Cidyło                                                                                                    ks. Ryszard Bordzoń (Syria)

Śp. Mariusz Piekarz od koleżanek i koleg. z klasy ze St. Sącza                                ks. Marek Kujawski (Radom)

Śp. Maria Florian od Marii Radyk z rodz. z Krościenka                                             ks. Piotr Nowak (Tarnów WSD)