Intencje pogrzebowe

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela        20 stycznia 2019

Śp. Antoni Franczyk od Adama i Kingi Czechowskich                                               ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Antoni Franczyk od Haliny i Pawła Jędrusik z rodz.                                            ks. Czesław Sułkowski (Francja)

Śp. Leon Wojnarowski od Zofii Piksa                                                                       ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Leon Wojnarowski od Ewy i Józefa Szczypta                                                      ks. Stanisław Tokarski (Tarnów)

Śp. Zbigniew Janczura od Katarzyny i Zbigniewa Chlipała                                       ks. Andrzej Surowiec (Tarnów)

Śp. Franciszek Lipień od prac. Plac. Teren. KRUS Gorlice                                        Ojciec Józef Redemptorysta

Poniedziałek  21 stycznia 2019

Śp. Antoni Franczyk od Wojciecha i Józefy Piksa z rodz.                                          ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Antoni Franczyk od Krystyny i Józefa Jędrusik z Krużlowej                                 ks. Czesław Sułkowski (Francja)

Śp. Leon Wojnarowski od Bożeny Piksa                                                                   ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Leon Wojnarowski od Marysi z rodz. z Hałuszowej                                           ks. Stanisław Tokarski (Tarnów)

Śp. Zbigniew Janczura od kuzynki Bernadety z rodz.                                    ks. Andrzej Surowiec (Tarnów)

Wtorek           22 stycznia 2019

Śp. Antoni Franczyk od Bogusławy i Grzegorza Dobosz                                           ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Antoni Franczyk od Czesławy i Stanisława Klimek z Obidzy                               ks. Czesław Sułkowski (Francja)

Śp. Leon Wojnarowski od Małgorzaty i Krzysztofa Pietrzak                                     ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Leon Wojnarowski od wnuczki Marty z mężem                                                  ks. Stanisław Tokarski (Tarnów)

Śp. Zbigniew Janczura od Magdaleny i Jarka Faron                                                 ks. Andrzej Surowiec (Tarnów)

Środa              23 stycznia 2019

Śp. Antoni Franczyk od Doroty i Mariusza Mucha z N. Sącza                                   ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Antoni Franczyk od Józefa Leszko                                                                       ks. Czesław Sułkowski (Francja)

Śp. Leon Wojnarowski od rodz. Józefa i Elżbiety Rams                                            ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Leon Wojnarowski od wnuka Krystiana z żoną                                                   ks. Stanisław Tokarski (Tarnów)

Śp. Zbigniew Janczura od Prezesa Gmin. Spłódz. W Łącku                                       ks. Andrzej Surowiec (Tarnów)

Czwartek        24 stycznia 2019

Śp. Antoni Franczyk od Marii i Tadeusza Niec z rodz. z N. Sącza                             ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Antoni Franczyk od sąsiada Marcina Wnęka z mamą                                        ks. Czesław Sułkowski (Francja)

Śp. Leon Wojnarowski od Janiny i Jana Gawlik                                                        ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Leon Wojnarowski od Piotra Tokarczyka z rodz.                                                 ks. Stanisław Tokarski (Tarnów)

Śp. Zbigniew Janczura od Marii i Mariana Klimczak                                                ks. Andrzej Surowiec (Tarnów)

Piątek             25  stycznia 2019

Śp. Antoni Franczyk od Zofii Sierota z N. Sącza                                                        ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Antoni Franczyk od Marii i Mieczysława Franczyk                                              ks. Czesław Sułkowski (Francja)

Śp. Leon Wojnarowski od Agaty i Radosława Skupień                                            ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Leon Wojnarowski od Marii Tokarczyk                                                               ks. Stanisław Tokarski (Tarnów)

Śp. Zbigniew Janczura od sąsiadów Rozalii i Jana Dudów                                       ks. Andrzej Surowiec (Tarnów)

Sobota                       26 stycznia 2019

Śp. Antoni Franczyk od Krzysztofa Sierota i Karoliny Pasiud                                    ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Antoni Franczyk od Szymona i Joanny Franczyk                                                 ks. Czesław Sułkowski (Francja)

Śp. Leon Wojnarowski od Michaliny i Mieczysława Łatka                                      ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Leon Wojnarowski od Benedykta Tokarczyka z rodz.                                         ks. Stanisław Tokarski (Tarnów)

Śp. Zbigniew Janczura od Marii Tokarczyk ze St. Sącza                                            ks. Andrzej Surowiec (Tarnów)

Niedziela        27 stycznia 2019

Śp. Antoni Franczyk od rodz. Franczyków z Bieszczad                                              ks. Józef Urban (Gdańsk)

Śp. Antoni Franczyk od Urszuli i Mieczysława Czepielik z rodz.                               ks. Czesław Sułkowski (Francja)

Śp. Leon Wojnarowski od Rozalii i Stefana Król z Olszanki                                     ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

Śp. Leon Wojnarowski od Stanisławy i Stanisława Biel                                           ks. Stanisław Tokarski (Tarnów)

Śp. Zbigniew Janczura od Heleny i Wojciecha Kaźmierskich z Krościenka              ks. Andrzej Surowiec (Tarnów)