Intencje pogrzebowe – 10-17.11.2019

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela                                           10 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od koleżanki Władysławy Opyd                                                                         ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Jan Baran od rodziny Najduchów                                                                                                   oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Zofii Adamczyk z Łącka                                                              oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od koleżanek i kolegów syna Marcina                                       ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Poniedziałek                                    11 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od Anieli Pietrzak z rodziną                                                                                  ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Jan Baran od Agnieszki Gądkowskiej                                                                                           oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Jadwigi i Elżbiety Olszak                                                            oo. franciszkanie (Ukraina)

Wtorek                                                               12 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od Marii i Wiesława Faron                                                                                    ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Jan Baran od Renaty i Wojciecha Baran z rodziną z Woli Kosnowej                                  oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Anny i Janusza Tokarczyk z rodziną                                      oo. franciszkanie (Ukraina)

Środa                                                   13 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od Elżbiety i Tadeusza Słabaszewskich                                                            ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Jan Baran od koleżanki i kolegów Majki                                                                                       oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Marii i Marka Gołąb z rodziną                                                 oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Iwony i Maćka z Rytra                                                                ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Czwartek                                            14 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od Marii i Henryka Dziedzina z Czerńca                                                           ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Jan Baran od kolegów z firmy „Linder” z Kłodnego                                                                 oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Elżbiety i Kazimierza Postrożny z rodziną                           oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od kolegów z pracy wnuczki Magdy                                           ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Piątek                                                  15 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od Tadeusza Wojnarowskiego                                                                           ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Marii i Antoniego Tomasiak                                                     oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od pracowników hotelu Lemon Resort Spa                          ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Sobota                                               16 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od Elżbiety Wojnarowskiej                                                                                  ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od szwagra Stanisława z rodziną                                                 oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od kolegów i koleżanek Marcina z gimnazjum                       ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Niedziela                                           17 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od chrześniaka Andrzeja z żoną                                                                         ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od chrześnicy Agaty                                                                          oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Zofii Stec z rodziną                                                                      ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)