Intencje pogrzebowe – 08-15.12.2019

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela                                           8 grudnia 2019

śp. Janina Zygadło od szwagierki Kazimiery Szczygieł                                                       ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Anna Pogwizd od siostrzenicy Joanny z rodziną                                                            o. Tymon Dolański (Ekwador)

Poniedziałek                                    9 grudnia 2019

śp. Janina Zygadło od bratanicy Alicji z rodziną                                                                   ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Anna Pogwizd od chrześnicy Cecylii z rodziną                                                                o. Tymon Dolański (Ekwador)

Wtorek                                               10 grudnia 2019

śp. Janina Zygadło od zelatorki 37. Róży Matek                                                                    ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Anna Pogwizd od siostry Wiktorii                                                                                      o. Tymon Dolański (Ekwador)

Środa                                                   11 grudnia 2019

śp. Janina Zygadło od rodziny Bergów                                                                                      ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Anna Pogwizd od Teresy Wojtas z rodziną                                                                        o. Tymon Dolański (Ekwador)

Czwartek                                            12 grudnia 2019

śp. Janina Zygadło od Anny i Jana Zygadło z rodziną                                                            ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Anna Pogwizd od siostrzenicy Marii Chlipała z rodziną                                                  o. Tymon Dolański (Ekwador)

Piątek                                                  13 grudnia 2019

śp. Janina Zygadło od Jadwigi i Stanisława Franczyk                                                            ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Anna Pogwizd od siostrzenicy Zofii Garwol z rodziną                                                     o. Tymon Dolański (Ekwador)

Sobota                                               14 grudnia 2019

śp. Janina Zygadło od pracowników firmy „Pucer”                                                                   ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Anna Pogwizd od Małgorzaty i Pawła Szlęk                                                                         o. Tymon Dolański (Ekwador)

Niedziela                                           15 grudnia 2019

śp. Janina Zygadło od Anny i Józefa Zygadło z rodziną                                                          ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Anna Pogwizd od Zofii i Jana Florian                                                                                  o. Tymon Dolański (Ekwador)

śp. Piotr Kałużny od koleżanek i kolegów ze szkoły podstawowej                                        ks. Piotr Maśnica (Niemcy)