Intencje pogrzebowe – 03-10.11.2019

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela                                           3 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od Małgorzaty i Zdzisława Wojtas z rodziną                                                  ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Jan Wojtas od koleżanki Bożeny z rodziną z Nowego Sącza                                                 ks. Jacek Miszczak (poza parafią)

śp. Anna Pogwizd od Wioletty i Marka Ząbek                                                                           ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

śp. Jan Baran od Bogusławy i Izydora Jawor z rodziną                                                           ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

śp. Jan Baran od Dyrekcji i pracowników firmy „Owoc Łącki” z Olszany                          ks. Mariusz Bakalarz (Częstochowa)

Poniedziałek                                    4 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od sąsiadów Wojtasów                                                                                   ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Anna Pogwizd od kuzynki Józefy Maciuszek z mężem i dziećmi                                 ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

śp. Jan Baran od chrześnicy Karoliny Pierzchały z rodziną                                                    ks. Piotr Zaborski (Częstochowa)

śp. Jan Baran od Dyrekcji i pracowników firmy „Owoc Łącki” z Olszany                        ks. Mariusz Bakalarz (Częstochowa)

śp. Jan Baran od kolegów z oczyszczalni z Łącka                                                                      oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od wnuka Pawła                                                                          oo. franciszkanie (Ukraina)

Wtorek                                                               5 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od siostry Heleny Skut z rodziną                                                                   ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Anna Pogwizd od Adama i Janiny Ząbek                                                                                   ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

śp. Jan Baran od Andrzeja Zboźnia z rodziną                                                                                  oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od wnuków Adama, Kingi i Magdy                                           oo. franciszkanie (Ukraina)

Środa                                                   6 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od siostrzenicy Marii Szewel z rodziną                                                        ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Anna Pogwizd od Małgorzaty i Stanisława Wolańskich                                                      ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

śp. Jan Baran od Agaty i Stanisława Gromala                                                                              oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od wnuczki Oli z mężem i Wiktorem                                        oo. franciszkanie (Ukraina)

Czwartek                                            7 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od Doroty, Wiesława Jarek z rodziną                                                               ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Jan Baran od Lucyny i Mariana Skut                                                                                           oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od syna Marcina                                                                               oo. franciszkanie (Ukraina)

Piątek                                                  8 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od siostry Stanisławy Halud z Dobrej                                                             ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Jan Baran od Lucyny i Mariana Skut                                                                                         oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od syna Piotra                                                                                  oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Andrzeja Kaczora z rodziną                                                  ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Sobota                                               9 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od Zygmunta i Kingi Maludów z rodziną                                                      ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Jan Baran od Rozalii i Wojciecha Mrówków                                                                            oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Anny i Ryszarda Babeł z Łącka                                              oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od sąsiadów Konstantych                                                             ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)

Niedziela                                           10 listopada 2019

śp. Zofia Gromala od koleżanki Władysławy Opyd                                                                     ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Jan Baran od rodziny Najduchów                                                                                            oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Zofii Adamczyk z Łącka                                                        oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od koleżanek i kolegów syna Marcina                                     ks. Piotr Nowak (WSD Tarnów)