Intencje pogrzebowe – 01-08.12.2019

MSZE ŚWIĘTE POGRZEBOWE

Niedziela                                           1 grudnia 2019

śp. Janina Zygadło od wychowanków Henryka Stanisława Łazarz                                  ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Anna Pogwizd od siostry Marii z mężem i rodziną z Australii                                       o. Tymon Dolański (Ekwador)

śp. Jan Baran od syna Józefa z żoną                                                                                                         oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od pracowników obsługi i nauczycieli Samorządowego Przedszkola w Łącku                                                                                                                                                                                                                 oo. franciszkanie (Ukraina)

Poniedziałek                                    2 grudnia 2019

śp. Janina Zygadło od rodziny Młynarczyków                                                                                   ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Anna Pogwizd od brata Mariana z żoną                                                                                       o. Tymon Dolański (Ekwador)

śp. Jan Baran od syna Józefa z żoną                                                                                                      oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od pracowników obsługi i nauczycieli Samorządowego Przedszkola w Łącku                                                                                                                                                                                                                   oo. franciszkanie (Ukraina)

Wtorek                                                               3 grudnia 2019

śp. Janina Zygadło od Moniki i Marka Jurkowskich                                                                    ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Anna Pogwizd od brata Cześka z rodziną z Kanady                                                                o. Tymon Dolański (Ekwador)

śp. Jan Baran od wnuków Pawełka, Karoliny i Wiktorii Baran                                                  oo. franciszkanie (Ukraina)

śp. Małgorzata Jasiurkowska od Barbary Zboźień z rodziną z Czerńca                                    oo. franciszkanie (Ukraina)

Środa                                                   4 grudnia 2019

śp. Janina Zygadło od Marii Skwarczyńskiej z rodziną                                                           ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Anna Pogwizd od Krzysztofa Zborowskiego z rodziną z Kanady                                      o. Tymon Dolański (Ekwador)

Czwartek                                            5 grudnia 2019

śp. Janina Zygadło od Zarządu Gmin. Oddz. ZNP w Łącku                                                    ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Anna Pogwizd od Mateusza Zborowskiego z Kanady                                                        o. Tymon Dolański (Ekwador)

Piątek                                                  6 grudnia 2019

śp. Janina Zygadło od Dyrekcji i prac. Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łącku                  ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Anna Pogwizd od siostry Rozalii z mężemą                                                                                 o. Tymon Dolański (Ekwador)

Sobota                                               7 grudnia 2019

śp. Anna Pogwizd od siostrzenicy Doroty z rodziną                                                                        o. Tymon Dolański (Ekwador)

Niedziela                                           8 grudnia 2019

śp. Janina Zygadło od szwagierki Kazimiery Szczygieł                                                                 ks. Szymon Pietryka (RPA)

śp. Anna Pogwizd od siostrzenicy Joanny z rodziną                                                                      o. Tymon Dolański (Ekwador)