INTENCJE MSZALNE (23-30.01.2022)

NIEDZIELA – 23 stycznia 2022 r.

7.00 śp. Maria i Michał Mrówka z okazji Dnia Babci i Dziadka
poza parafią śp. Mariusz Górowski – od Lucyny i Jana Łarabskich

śp. Stanisława Janeczek – od Stanisławy Malinowskiej z rodz.

śp. Jan Pachut(1); śp. Maria Kulasik(3); śp. Michał  Gromala(3); śp. Bolesław Górski(3); śp. Krystyna Pierzga(3); śp. Stanisława Szczypta(1); śp. Zofia Adamczyk(1); śp. Henryk Kurzeja(2); śp. Beata Lesiak(4); śp. Janina Michalska(1)

9.00 W int. Antoniego w 50. rocz. urodzin o zdrowie i Boże błog. – od żony i synów
10.30 śp. Maria Ciapała w rocz. śm.
12.00 śp. Tadeusz Ćwikowski

śp. ks. Piotr Myjak w 30. dz. po śm. – od Rodziców

18.00 śp. Antoni Banach z okazji imienin
W int. Stanisławy i Stefana w 50. rocz. ślubu o zdrowie i Boże błog. w rodzinie
śp. Stanisław i Julia Zygadło, oraz córka Maria
PONIEDZIAŁEK – 24 stycznia 2022 r.
6.30 1) śp. Stanisław Cebula w 7. rocz. śm. – od mamy

2) śp. Maria Pyrdoł – od Magdaleny Nytko ze Szczucina

poza parafią śp. Mariusz Górowski – od Piotra Piekarczyka z rodz.

śp. Stanisława Janeczek – od chrzestnej Heleny Rogowskiej z mężem z Żeleźnikowej

18.00 śp. Józef Jawor w rocz. śm.
WTOREK – 25 stycznia 2022 r.
6.30 1) śp. Józef Więcławek w rocz. śm.; żona Zofia

2) śp. Stanisława Trembecka – od Arkadiusza Nosal z rodz. z Nowego Sącza

poza parafią śp. Stanisława Janeczek-od Dyrekcji, Kierownictwa i Pracowników z Segmentu Blach Elektrotechnicznych Stalprodukt

śp. Maria Pyrdoł – od Rafała Nytko z rodz.

18.00 śp. Władysława Sopata w 25. rocz. śm.
ŚRODA – 26 stycznia 2022 r.
6.30 śp. Zofia Młynarczyk w 15. rocz. śm.

śp. Maria Pyrdoł – od Mirosława Nytko z rodz.

18.00 1) W int. Adriana w 18. rocz. urodzin o zdrowie i Boże błog., Dary Ducha Św. i dobry wybór drogi życiowej

2) śp. Piotr Wawrzyniak w 10. rocz. śm.

3) śp. Józef Kałuziński w 22. rocz. śm. i śp. Jadwiga Zbozień

4) śp. Jan Janiarczyk w 12. rocz. śm.

5) śp. Maria Dybiec w 21. rocz. śm.

6) śp. Antonina Oraczko – od Stanisławy Ciurej z rodz.

7) śp. Józef Duda w 10 roczn śm., Józefa żona

8) śp. Jan Mazuga

9) śp. Janina i Władysław Kurzeja

10) śp. Maria Mazuga

11) śp. Władysław i Władysława Opyd

12) śp. Ks Piotr Myjak od koleżanek i kolegów siostry Aliny z Gimnazjum

13) o zdrowie dla syna Jacka

(Szczereż)

śp. Władysława Gromala w 7. dz. po śm. – od syna Stanisława z rodz.
CZWARTEK – 27 stycznia 2022 r.

6.30 śp. Stanisław Cebula w rocz. śm.

śp. Maria Pyrdoł – od Małgorzaty i Mariana Mrówka

śp. Stanisława Trembecka – od Mariana Marszałka

18.00 O zdrowie i Boże błog. w rodzinie
PIĄTEK – 28 stycznia 2022 r.

6.30 1) śp. Julia i Józef Gromala

2) śp. Stanisława Trembecka – od Mariusza Piwowar z rodz. z Zagorzyna

śp. Maria Pyrdoł – od wnuka Patryka i Wioli

18.00 śp. Piotr Szlęk w 2. rocz. śm.
SOBOTA – 29 stycznia 2022 r.

6.30 1) śp. Józef i Julia Gromala

2) śp. Stanisława Trembecka – od rodz. Kałużnych z Krakowskiej

śp. Maria Pyrdoł – od Urszuli i Kazimierza Franczyk

18.00 śp. Marian Piwowar i zmarli Rodzice
NIEDZIELA – 30 stycznia 2022 r.

7.00 W int. Kapłanów o dar mądrości, świętość, odwagę i męstwo

śp. Maria Pyrdoł – od Urszuli i Kazimierza Franczyk

9.00 śp. Helena Jurek w rocz. śm.
10.30 śp. Jadwiga Bogucka z domu Pasiut
12.00 śp. Janina Słowik z okazji imienin; mąż Józef
18.00 W intencji Parafian
(Szczereż)
śp. Zofia Dora w 7. rocz. śm.
(Szczereż)
śp. Józef Lasyk w 17. rocz. śm.